cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: زینب شیدایی
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ ساعت ۱۱:۴۷
آذربايجان غربي اروميه
آذربایجان غربی|کشف و ضبط ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری درمرزهای شمال غرب
تعداد بازدید صفحه : 17
آذربایجان غربی|کشف و ضبط ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری درمرزهای شمال غرب
دسته بندی خبر: محیط زیست
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ ساعت ۱۱:۴۷
آذربايجان ، غربي ، اروميه محیط ، زیست ایران ، سبز شکار ، غیرمجاز

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از کشف و ضبط ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری توسط رزمندگان اسلام در مرزهای شمال غرب کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز به نقل از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از کشف و ضبط 200 قبضه سلاح شکاری توسط رزمندگان اسلام در مرزهای شمال غرب کشور خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از ورود یک محموله اسلحه به داخل کشور جلوگیری شد.

در تاریخ 98/5/15 عوامل مزدور قصد داشتند یک محموله سلاح و مهمات جهت برهم زدن آرامش مردم وارد کشور نمایند که با هوشیاری و اقدام به موقع رزمندگان قرارگاه حمزه حین ورود به کشور در مرزهای شمال غرب کشف و ضبط گردید.

این اقدامات موجب برهم زدن وضعیت محیط‌زیست کشور می‌شود که تبعات جبران‌ناپذیری در جنگل‌ها و جانداران محدود در سطح ملی دارد، لذا قرارگاه حمزه هشدار می‌دهد در منطقه شمال غرب مزدوران و سودجویان به دنبال حادثه سازی نباشند که قطعاً با برخورد شدید روبرو خواهند شد.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'آذربایجان غربی|کشف و ضبط ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری درمرزهای شمال غرب' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز