cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
دوشنبه -۶۲۱/-۳۷/-۲۶ ساعت ۰۰:۰۰
۱۲ مدرسه و منزل مسکونی توسط لشکر ۱۴ امام حسین(ع) در جنوب شرق کشور احداث و بازسازی شد
تعداد بازدید صفحه : 16
۱۲ مدرسه و منزل مسکونی توسط لشکر ۱۴ امام حسین(ع) در جنوب شرق کشور احداث و بازسازی شد
دسته بندی خبر:
تاریخ خبر : دوشنبه -۶۲۱/-۳۷/-۲۶ ساعت ۰۰:۰۰

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از اصفهان، به نقل از روابط عمومی و تبلیغات لشکر مقدس امام حسین(ع) در آستانه عید غدیر خم و عید قربان رزمندگان لشکر 14 امام حسین(ع) اقلام خوراکی، معیشتی و فرهنگی در روستاهای محروم منطقه جنوب شرق توزیع کردند.

سرهنگ پاسدار محمد هاشمی‌پور فرمانده لشکر 14 امام حسین(ع) درباره این اقدامات اظهار داشت: لشکر امام حسین(ع) در مدت استقرار در منطقه جنوب شرق شناسنامه‌ای از محرومین منطقه تهیه کرده و در این راستا محرومان و مستضعفان منطقه شناسایی شده که کمک‌های مردمی و سازمانی به آن‌ها تخصیص داده می‎‌شود.

وی افزود: در مدت مأموریت لشکر در منطقه عملیاتی جنوب شرق، رزمندگان این یگان یک مدرسه احداث کردند و 5 مدرسه نیز توسط آن‌ها بازسازی شد. همچنین 2 منزل مسکونی احداث و 4 منزل نیز بازسازی و تعمیر شده است.

فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) تصریح کرد: در راستای محرومیت‌زدایی در منطقه جنوب شرق 2 کانتینر پوشاک و بیش از 2 هزار بسته غذایی میان مردم منطقه توزیع شده است که اکثر کمک‌ها توسط رزمندگان لشکر امام حسین(ع) از خیران اصفهانی جمع‌آوری شده است.  

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، هنری و برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در میان کودکان منطقه و غیره از اقدامات این نهاد مقدس در منطقه عملیاتی جنوب شرق کشور است.

هاشمی‌پور عنوان کرد: دشمنان و معاندین نظام بدانند با شهادت فرزندان این انقلاب پایه‌های آن تنومندتر و عزم ما در جهت اعتلای اهداف نظام جدی‌تر شده است.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر '۱۲ مدرسه و منزل مسکونی توسط لشکر ۱۴ امام حسین(ع) در جنوب شرق کشور احداث و بازسازی شد' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز