cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ ساعت ۱۱:۲۳
بوشهر بوشهر
۱۶۰ میلیارد ریال برای اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بندردیر مصوب شد
تعداد بازدید صفحه : 16
۱۶۰ میلیارد ریال برای اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بندردیر مصوب شد
دسته بندی خبر: اقتصادی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ ساعت ۱۱:۲۳
بوشهر ، بوشهر اقتصادی ایران ، سبز

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور فعال سازی و اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بردخون شهرستان دیر در سفر استانی رئیس جمهور مصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از بندر دیر، علی درویشی صبح امروز در جریان بررسی روند اجرای اسکله خورخان بردخون بندر دیر با تاکید بر تسریع تکمیل این پروژه اظهار داشت: اسکله صیادی خورخان از مطالبات مهم مردم ساحل نشین بردخون است که تسریع در تکمیل آن در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه استاندار بوشهر در بازدید از اسکله خورخان بر تسریع در بهره‌برداری از آن تاکید کرده است گفت: تامین اعتبار پروژه اسکله خورخان بردخون یکی از پروژه‌های مصوب سفر استانی رئیس جمهور است.

درویشی از تخصیص اعتبار برای تکمیل سازه اسکله صیادی خورخان خبر داد و افزود:  160 میلیارد ریال اعتبار به منظور فعال سازی و اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بردخون در سفر استانی رئیس جمهور مصوب شد که بر اساس قول پیمانکار این پروژه امسال تکمیل می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه اسکله صیادی خورخان 55 درصد  است خاطر نشان کرد: تخصیص اعتبار یاد شده در این پروژه به تصویب سازمان برنامه وبودجه کشور رسیده است که تا ماه آینده در اختیار سازمان شیلات ایران قرار می‌گیرد.
وی، آغاز ساخت پروژه اسکله صیادی خورخان بردخون را در فروردین سال 1395 دانست و تصریح کرد: قرار است پیمانکار در پایان مردادماه امسال مجددا نسبت به تجهیز کارگاه و فعال‌سازی پروژه اسکله خورخان بردخون اقدام کند.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر '۱۶۰ میلیارد ریال برای اتمام پروژه اسکله صیادی خورخان بندردیر مصوب شد' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز