cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت ۰۱:۲۲
خراسان رضوي مشهد
نمایشگاه گروهی نقاشی و صنایع دستی در مشهد برپا شد
تعداد بازدید صفحه : 22
نمایشگاه گروهی نقاشی و صنایع دستی در مشهد برپا شد
دسته بندی خبر: فرهنگی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت ۰۱:۲۲
خراسان ، رضوي ، مشهد فرهنگی ایران ، سبز

نمایشگاه گروهی نقاشی و صنایع دستی با عنوان «هزار توی خیال» در مشهد برپا شد.

فاطمه عزیزی همدانی در گفت‌وگو با خبرنگارایرانیان سبز در مشهدمقدس اظهار داشت: نمایشگاه هزار توی خیال در مشهد در حال برپایی است و تعداد زیادی هنرمند با دیدگاه‌های مختلف در این نمایشگاه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: تصویرسازی از خیال بزرگان متفاوت بود و به همین دلیل هزار توی خیال عنوان گرفت، همه هنرمندان کارهای متفاوت هنری را تجربه کرده‌اند و قصد داشتیم در کنار نقاشی، صنایع دستی را نیز قرار دهیم.

عزیزی همدانی گفت: در واقع هر نقاش به فراخور تجربه خود، صنایع دستی را نیز ارائه کرده است، در این نمایشگاه 9 نفر هنرمند آثار خود را عرضه کرده‌اند و سن هنرمندان متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: استقبال از نمایشگاه در مدت برگزاری نسبتا مناسب بوده و همه معتقد هستند این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه‌های دیگر متفاوت است؛ نقطه مشترک نمایشگاه این است که همه رویاهای خود را به تصویر کشیده‌اند.

عزیزی همدانی تاکید کرد: هر کدام از هنرمندان این نمایشگاه دیدگاه متفاوتی نسبت به آثار داشتند و این یک اتفاق مثبت است و حتی خود من اعتقادم این است که باید کارهایی را به تصویر بکشیم که حس بهتری بدهد؛ هر چه نقاشی شود ماندگار می‌شود.

نمایشگاه نقاشی و صنایع دستی هزار توی خیال از 15 تا 21 مردادماه در نگارخانه سمرقند مشهد واقع در بین کوثر شمالی 4 و 6 مشهدمقدس برپا است.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'نمایشگاه گروهی نقاشی و صنایع دستی در مشهد برپا شد' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز