cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت ۰۰:۰۰
-
مطالعات احداث اسکله دریایی در ۷ نقطه مازندران انجام شد
تعداد بازدید صفحه : 41
مطالعات احداث اسکله دریایی در ۷ نقطه مازندران انجام شد
دسته بندی خبر: علمی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت ۰۰:۰۰
- علمی ایران ، سبز

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با تاکید بر توسعه اقتصاد گردشگری در شرق استان، گفت: مطالعات احداث اسکله دریایی در ۷ نقطه مازندران انجام شد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از میاندورود، سیف الله فرزانه امروز در جلسه توسعه گردشگری میاندورود اظهار داشت: توجه جدی به کشاورزی، پرورش ماهی و  گردشگری سه اولویت مهم در استان است و باید در زمینه توسعه در این زمینه سرمایه‌گذار معرفی کنیم.

وی افزود: میاندورود  تاریخ سه هزار ساله دارد و دارای ظرفیت بزرگی است که نباید این شهرستان تنها در مسیر گردشگری باشد بلکه باید مقصد گردشگری بوده که وجود فرودگاه بین المللی دشت ناز یک ظرفیت مهم است.

فرزانه تصریح کرد: عملکرد گردشگری به عملکرد سایر ادارات نیز وابسته است و در زمینه گردشگری دریای، هفت نقطه استان برای ایجاد اسکله را دارد.

وی بیان کرد: شش آب بندان از 75 آب بندان استان در میاندورود وجود دارد و باید به درستی ساماندهی و مدیریت کنیم و بحث بوم‌گردی، آب‌بندان و اسکله توجه کنیم.

فرماندار میاندورود نیز گفت: وجود 9 کیلومتر ساحل و وجودجنگل در  شش روستا و روستاهای متعدد ، فرصتی جهت معرفی این شهرستان به گردشگران است.

علی غلامیان افزود: عرشه‌گذاری پل میاندورود به ساری نصب شده که این امر موجب توسعه حوزه گردشگری، طبیعت‌گردی و بوم‌گردی می‌شود که حق مردم است.

وی گفت: اتاق فکر جهت توسعه گردشگری در شهرستان تشکیل شد و امیدواریم در بحث بوم‌گردی بتوانیم گام‌های موثری برداریم.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'مطالعات احداث اسکله دریایی در ۷ نقطه مازندران انجام شد' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز