cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت ۰۰:۰۰
قزوين قزوین
آتیه روستائیان با توسعه صندوق بیمه اجتماعی تامین می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 41
آتیه روستائیان با توسعه صندوق بیمه اجتماعی تامین می‌شود
دسته بندی خبر: اقتصادی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت ۰۰:۰۰
قزوين ، قزوین اقتصادی ایران ، سبز

آتیه روستائیان با توسعه صندوق بیمه اجتماعی تامین می‌شود

رئیس صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان گفت: توسعه صندق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان در کشور میتواند نگرانی بابت تامین آتیه روستائیان را در کشور از بین ببرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ایرانیان سبز از قزوین، اسدالله رازانی رئیس صندوق بیمه اجتماعی روستائیان گفت :

بیمه اجتماعی روستائیان با فراگیری گسترده در کشور برای خدمت رسانی به جامعه روستائیان، عشایر  کشاورزان در کشور راه اندزای شده است که نزدکی به 6 میلیون خانوار در روستاهای کشور ساکن هستند که نزدیک به 50 درصد این افراد تحت پوشش سایرنهادهای بیمه ای هستند.

رازانی گفت: تا به امروز 1 میلیون و 100 هزار نفر بیمه پرداز فعال تحت پوشش این کشور داریم که سال گذشته 150 هزار نفر به این جامعه افزده شد  برای امسال برآورد عضویت بیش از 250 هزار نفر در این بیمه اجتماعی را داریم.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان 97 دولت 2 هزار و 700 میلیارد تومان به بیمه اجتماعی روستائیان بدهی دارد که بخشی از آن پرداخت شده است.

رئیس صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایرو کشاورزان عنوان کرد: در این نوع از بیمه تنها 1 سوم حق بیمه از سوی روستائیان پرداخت می شود و 2 سوم آن از سوی دولت پرداخته می شود.

وی گفت: افراد با حداقل پرداخت سالانه 240 هزار تومان  تا سقف 560 هزار تومان میتواند تحت پوشش این بیمه آتیه نگر قرار گیرد و از خدمات بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت قرار گیرد.

رازانی تصریح کرد: تحویل احکام بازنشستگی به جامعه روستائیان در این مدت توانسته لبخندی روی لبان روستائیان کشور ایجاد کند  از این بابت از خداوند متعال متشکریم.

رئیس صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان افزود: برای توسعه این خدمات به حمایت و همراهی بخشداران،دهیاران و شوراها نیازداریم .

رازانی خاطرنشان کرد: امروز صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در استان قزوین توانسته 20 هزار بیمه شده فعال و 1 هزار و 500 مستمری بگیر داشته باشد.

وی گفت: 25 کارگزار بیمه اجتماعی روستائیان در قزوین فعال است که عملکردخوبی به نسبت میانگین کشوری ارائه کرده اند، این در حالی است که ما در برخی از استان های کشور در حوزه کارگزاری ها مشکلاتی داریم.

رئیس صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان تصریح کرد: عملکرد خوبی از استان قزوین در این حوزه مشاهده شده است که با حضور آقای رضایی مدیر بیمه در استان قزوین شاهد رشد بیشتر این بیمه در استان بوده ایم.

رازانی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم همه روستائیان استان قزوین با تحت پوشش این بیمه قرار دهیم قطعا نگرانی بابت تامین آتیه روستائیان در کشور از بین خواهد رفت.

وی افزود: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان از سال 1383 در کشور آغاز به فعالیت کرد و در این مدت خوشحالیم که توانسته ایم بیش از 100 هزار بازنشسته و مستمری بگیر در کشور داشته باشیم.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'آتیه روستائیان با توسعه صندوق بیمه اجتماعی تامین می‌شود' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز