(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

نفرات برتر هر یک از گروه‌های آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ اعلام شد.

 

کنکور سراسری ۹۸ با حضور بیش از یک میلیون و ۱۱۹ هزار نفر متشکل از  ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ داوطلب زن و ۴۷۰ هزار و ۱۷۰ نفر داوطلب  مرد در روزهای  ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار شد و آنطور که سازمان سنجش اعلام کرده بود نیمه مردادماه نتایج اولیه اعلام می‌شود و حالا بعد از حدود یک ماه برترین‌های بزرگترین ماراتن علمی کشور مشخص شدند و ظرف امروز یا فردا نتایج سایر داوطلبان هم اعلام خواهد شد که متعاقبا اطلاع رسانی خواهدشد.

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸به شرح ذيل است:

نفرات برتر گروه علوم ریاضی و فنی

نفر اول علیرضا فخایی راد
نفر دوم محمدصادق مجیدی یزدی
نفر سوم دانا افاضلی از تهران
نفر چهارم آریا جلالی از لاهیجاان
نفر پنجم علی عباسی از شهرکرد
نفر ششم سیدارشان دلیلی از ساری
نفر هفتم پارسا امینی از مشهد
نفر هشتم فاطمه جعفری از تهران
نفر نهم مهران منتظری از تفت
نفر دهم محمدمهدی ابومترابی از تهران

 

نفرات برتر گروه تجربی

نفر اول ایزدمهر احمدی نژاد از تهران
نفر دوم محسن راستگار از تبریز
نفر سوم سرهنگ امیری از شیراز
نفر چهارم رسا صفری از تبریز
نفر پنجم محمدرضا ارشدی سوفیانی از تبریز
نفر ششم امیررضا بوسکاآبادی از مشهد
نفر هفتم گلسا مصباحی از شیراز
نفر هشتم ریحانه فرخی ملکی از رشت
نفر نهم سیاوش کیان پور از اهواز
نفر دهم امیرحسام زارع از بیرجند
نفر دهم سیدمهدی زارع زاده ابرکوهی از ابرکوه

 

نفرات برتر گروه انسانی

نفر اول فاطمه شبخیز از لار
نفر دوم مریم اسماعیلی از تهران
نفر سوم امین ایمان‌پور تبریز
نفر چهارم سیدآمنه موسوی لقمان از بهار
نفر پنجم علی حایجان از لار
نفر ششم فاطمه رستم وندی آق میونی از تهران
نفر هفتم محمدعرفان هوشیاری از تهران
نفر هشتم آ‌تنا طاهری از تهران
نفر نهم محمدحسین سدهی از تهران
نفر دهم ملیکا دادگاه تیرانی از تهران

 

نفرات برتر گروه هنر

سارا سادات کریم از تهران
صبا محمدی مفرح از تهران
پریا سیناییان از تهران
مرجان حاتمی ورزنه از تهران
پارسا رحمان مشهدی از تهران

 

نفرات برتر گروه زبان

صالح شاملو احمدی از تهران
نفر دوم امیرشایان چادگانی پور از اصفهان
نفر سوم شهریار رجایی پیرومز ابادی از تهران
پریناز باستانی از تهران
کسرا محمدی از تهران

 



تعداد بازدید صفحه : 123