cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
سه شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۳ ساعت ۰۵:۴۸
چهارمحال بختياري شهركرد
دبیر فدراسیون دو‌و‌میدانی: احسان حدادی شانس کسب مدال ‌المپیک ۲۰۲۰ را دارد‌
تعداد بازدید صفحه : 8
دبیر فدراسیون دو‌و‌میدانی: احسان حدادی شانس کسب مدال ‌المپیک ۲۰۲۰ را دارد‌
دسته بندی خبر: ورزشی
تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۳ ساعت ۰۵:۴۸
چهارمحال ، بختياري ، شهركرد ورزشی ایران ، سبز

دبیر فدراسیون دو‌و‌میدانی گفت: احسان حدادی شانس کسب مدال در المپیک را دارد و در دوی ۱۰۰ متر نیز یک ورزشکار کسب ورودی کرده است.
به گزارش ایرانیان سبز، هاشم صیامی امروز در مجمع انتخاباتی هیئت دو ومیدانی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: از سال گذشته برگزاری لیگ در رشته دوومیدانی آغاز و تاکنون 11 لیگ شامل 7 لیگ در بخش بانوان و 4 لیگ در بخش آقایان برگزار شده ‌که باشگاه‌های بزرگ حامی ورزش فوتبال، آنها را حمایت می‌کنند.
وی با اشاره به مسابقات در پیش‌رو افزود: زمستان امسال مسابقات داخل سالن آسیایی در چین برگزار می‌شود که امیدواریم ورزشکاران چهارمحال و بختیاری هم در آن حضور یابند .
دببر فدراسیون دوومیدانی بیان کرد: کمیته پزشکی و ضد دوپینگ وزارت ورزش و جوانان ورزشکاران توانمند و تاپ را به صورت مرتب رصد می‌کنند و دوره‌های آموزشی برای مربیان و ورزشکاران این رشته برگزار می‌شود.
‌صیامی خاطرنشان کرد: درآمدزایی ورزشکاران قهرمان و افزایش سطح قراردادهای آنها از اقداماتی است که فدراسیون در دستور کار امسال خود دارد.
وی اضافه کرد: ساماندهی مربیان از سه ماه پیش آغاز و دو مربی از چهارمحال و بختیاری نیز معرفی شده‌اند، همچنین پرداخت کمک هزینه ماهیانه به مربیان از دیگر اقدامات فدراسیون است.
صیامی عنوان داشت: استعدادیابی و ارتقای ظرفیت ورزشکاران و حمایت این قشر از اقدامات شاخص فدراسیون دوومیدانی است.
وی تصریح کرد: استان چهارمحال و بختیاری از قطبهای اول دوومیدانی به ویژه و پرتاب‌ها است و با توجه به جغرافیای مرتفع و اقلیم مناسب آن برای موفقیت‌های ورزشی بسیار مطلوب است.
دبیر فدراسیون دوومیدانی تشریح کرد: آقای احسان حدادی شانس کسب مدال در المپیک را دارد و در دوی 100 متر نیز یک ورزشکار کسب ورودی کرده و دو ورزشکار دیگر نیز آماده مسابقات هستند که امیدواریم به المپیک راه یابند.
وی با اشاره به لینکه در فدراسیون حقی ضایع نشده و استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های مورد توجه است، ادامه داد: 4 سال گذشته استان چهارمحال و بختیاری یک مربی بین‌المللی داشت اما در حال حاضر موفق به تربیت هفت مربی بین‌المللی شده که این با حمایت فدراسیون محقق شده است.
صیامی گفت: آقایان مرادی و صمیمی در دوومیدانی استان چهارمحال و بختیاری خوش درخشیده‌اند.
داریوش صمیمی در این مجمع از مجموع 16 رای ماخوذه 14 رای کسب کرد و برای 4 سال رئیس هیات دوومیدانی استان شد.
 
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'دبیر فدراسیون دو‌و‌میدانی: احسان حدادی شانس کسب مدال ‌المپیک ۲۰۲۰ را دارد‌' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز