cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: مریم رفیعی
سه شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ ساعت ۰۹:۰۳
-
نمایشگاه روز جهانی کودک در شهرکرد افتتاح شد
تعداد بازدید صفحه : 8
نمایشگاه روز جهانی کودک در شهرکرد افتتاح شد
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ ساعت ۰۹:۰۳
- اجتماعی ایران ، سبز

به مناسبت‌ روز جهانی کودک‌ نمایشگاهی‌ جهت آشنایی خانواده‌ها با توانمندی‌ کودکان در شهرکرد افتتاح شد.

به گزارش ایرانیان سبز، فرزاد رحیمی عصر امروز در آیین افتتاحیه نمایشگاه روز جهانی کودک اظهارداشت: نمایشگاه روز جهانی و هفته ملی کودک به منظور آشنایی خانواده‌ها با توانمندی‌های  کودکان و رغبت بیشتر برای بهره‌مندی کودکانشان از این فعالیت‌ها، در کنار فعالیت در فضای مجازی راه‌اندازی شد‌.
وی افزود: بخشی از فعالیت غرفه‌های نمایشگاه به نمایش آداب و رسوم بومی و محلی استان و بخشی به فعالیت‌های جدید اختصاص دارد.
نورالله غلامیان شهردار شهرکرد نیز گفت: تلاش داریم شهرکرد را با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش به عنوان"شهر دوستدار کودک" معرفی کنیم .
وی افزود: مدیریت شهری باید در همه حوزه‌ها به ویژه حوزه کودک و نوجوان حضور داشته باشد و معتقدیم باید آموزش‌هایی در زمینه سبک زندگی شهری به کودکان و نوجوانان ارائه شود تا بتوانند در آینده توانمند عمل کنند و حامی مدیریت شهری باشند چراکه کودکان باید در همه عرصه‌های زندگی شهری حضور داشته باشند.
 
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'نمایشگاه روز جهانی کودک در شهرکرد افتتاح شد' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز