cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
سه شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ ساعت ۱۱:۰۷
گيلان رودبار
موکب «قافله عاشقی» برای پذیرایی از زائران حسینی در رودبار گیلان برپا شد
تعداد بازدید صفحه : 7
موکب «قافله عاشقی» برای پذیرایی از زائران حسینی در رودبار گیلان برپا شد
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ ساعت ۱۱:۰۷
گيلان ، رودبار اجتماعی ایران ، سبز

موکب «قافله عاشقی» در راستای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی در شهرستان رودبار گیلان برپا شد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رودبار، موکب «قافله عاشقی» با هدف خدمات‌رسانی به زائران امام حسین(ع) و ترویج مفاهیم اربعین حسینی با همت نیروهای مردمی در شهرستان رودبار گیلان برپا شد.

دبیر ستاد اربعین شهر لوشان در جمع خبرنگاران ضمن تشریح فعالیت‌های موکب «قافله عاشقی» اظهار داشت: این موکب برای چهارمین سال متوالی در راستای خدمات‌رسانی به زائران امام حسین(ع) با همت نیروهای مردمی و به صورت کاملاً خودجوش در شهر لوشان برپا شده است.

سیدموسی بهائی‌نژاد با بیان اینکه میزان خدمات‌رسانی موکب «قافله عاشقی» در امتداد موکب‌های برپا شده در کشور عراق است تصریح کرد: کار پذیرایی از زائران امام حسین(ع) در موکب «قافله عاشقی» از تاریخ دهم مهرماه به شکل رسمی آغاز شد.
وی با اشاره به بخش‌های مختلف موکب «قافله عاشقی» در شهر لوشان اظهار داشت: این موکب دارای بخش‌های مختلفی نظیر غرفه بهداشت و سلامت، غرفه پذیرایی از زائران امام حسین(ع)، غرفه فرهنگی و غرفه خواهران است و البته امکانات رفاهی و سرویس بهداشتی نیز در نظر گرفته شد.

دبیر ستاد اربعین شهر لوشان با اشاره به عظمت و تأثیرگذاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی در فراهم‌سازی مقدمات ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) بیان کرد: عظمت راهپیمایی اربعین حسینی در واقع نقطه آغاز و اعلام آمادگی برای ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) بوده و در مقدمه‌سازی برای ظهور نیز مؤثر است.

به گزارش تسنیم، موکب «قافله عاشقی» شهر لوشان، روزانه پذیرای هزار و 500 نفر از زائران اربعین حسینی است و فعالیت این موکب نیز تا 28 مهرماه ادامه دارد.

موکب «قافله عاشقی» از لحاظ موقعیت مکانی نیز در جای مناسبی واقع شده و خادمان موکب نیز نیروهای خودجوش و مردمی هستند که خالصانه در راه خدمات‌رسانی به زائران امام حسین(ع) گام برمی‌دارند.

غرفه بهداشت و سلامت، غرفه پذیرایی از زائران امام حسین(ع)، غرفه فرهنگی و غرفه خواهران به همراه برپایی نماز جماعت از جمله بخش‌های مختلف موکب «قافله عاشقی» در شهر لوشان است.
 

بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'موکب «قافله عاشقی» برای پذیرایی از زائران حسینی در رودبار گیلان برپا شد ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز