cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: مریم رفیعی
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۵ ساعت ۰۲:۳۵
چهارمحال بختياري شهركرد
 از دستگاه HPLC در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد
تعداد بازدید صفحه : 24
از دستگاه HPLC در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد
دسته بندی خبر: علمی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۵ ساعت ۰۲:۳۵
چهارمحال ، بختياري ، شهركرد علمی ایران ، سبز

به گزارش ایرانیان سبز، امروز دستگاه HPLC با حضور برخی مقامات استانی چهارمحال و بختیاری رونمایی شد.
در این آیین رونمایی، مجید نظری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت‌های متنوع این دستگاه اجرایی، اظهار داشت: برای تأمین سلامت غذایی، طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های علمی و عملی لازم است که بخش عمدۀ این وظیفه بر عهده دامپزشکی است که هر کمکی در این راستا نیاز باشد انجام خواهیم داد.
 در ادامه این برنامه حسینعلی سلطانی مدیرکل دامپزشکی استان ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز 14 مهر و روز دامپزشکی بیان داشت: همۀ تلاش‌های مجموعۀ دامپزشکی برای تأمین امنیت و سلامت مواد غذایی و در نهایت تأمین سلامت و بهداشت جامعه خلاصه شده که تضمین سلامت و بهداشت، منوط به انجام مناسب فعالیت‌های علمی، دقیق، دلسوزانه، منظم و مستمر است.
گفتنی است؛ آنالیز با دستگاه HPLC یا کروماتوگرافی مایع، با کارایی بالا، یکی از روش های مهم در علم شیمی است که برای جداسازی، شناسایی و اندازه گیری مقادیر کم از مواد مورد استفاده قرار می گیرد.
 
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر ' از دستگاه HPLC در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز