(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

پورقاز: گل نخوردن سپاهان حاصل تلاش همه تیم است

پورقاز: گل نخوردن سپاهان حاصل تلاش همه تیم است

اصفهان اصفهان

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: کسی نمی‌گوید فلان بازیکن گل نخورد و می‌گویند تیم سپاهان گل نخورده است و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که گل نخوریم و گل بزنیم.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از اصفهان عزت‌الله پورقاز شامگاه جمعه و در جمع خبرنگاران درباره پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر ذوب‌آهن در شهرآورد فوتبال اصفهان، اظهار داشت: بازی خوبی بود. این برد را به هواداران سپاهان تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی حمایت بیشتری از ما انجام دهند تا بتوانیم نتایجی در خور شأن هواداران و باشگاه بگیریم.

وی درباره اعتراض ذوب‌آهنی‌ها به داوری و اعتقاد آنها به پنالتی افزود: کدام پنالتی؟ توپ به دست بازیکن ما نخورد و پنالتی هم نبود.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: تمام بازی‌ها سخت است و برای ما حکم فینال را دارد. بر هر بازی تمرکز کرده و تلاش می‌کنیم نتایج لازم را کسب کنیم.

وی درباره نقش خط دفاع سپاهان در بسته نگه داشتن دروازه این تیم از ابتدای فصل تا کنون بیان کرد: این به تمرینات و سازماندهی خوب تیم برمی‌گردد. تمام تیم تلاش می‌کند که گل نخوریم. کسی نمی‌گوید فلان بازیکن گل نخورد و می‌گویند سپاهان گل نخورده است و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که گل نخوریم و گل بزنیم.


 

اصفهان اصفهان اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 47