cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ ساعت ۱۰:۵۱
اصفهان اصفهان
گل ذوب‌آهن در شهرآورد آفساید نبود؛ تصمیم درست داور درباره گل شهباززاده
تعداد بازدید صفحه : 3
گل ذوب‌آهن در شهرآورد آفساید نبود؛ تصمیم درست داور درباره گل شهباززاده
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ ساعت ۱۰:۵۱
اصفهان ، اصفهان اجتماعی ایران ، سبز

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: گل ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان کاملاً سالم بود. متأسفانه کمک داور در این صحنه تمرکز نداشته و این گل را به اشتباه آفساید اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از اصفهان، نوذر رودنیل در جمع خبرنگاران درباره صحنه‌ای در شهرآورد اصفهان که بازیکنان ذوب‌آهن اعتقاد داشتند توپ پس از ارسال قاسم حدادی‌فر در محوطه جریمه سپاهان به دست مهدی کیانی برخورد کرده است، اظهار داشت: کمک‌داور در این صحنه جاگیری خوبی داشت و اگر این توپ به دست بازیکن سپاهان خورده بود حتماً اعلام می‌کرد. تصویر زیاد گویا نیست و اگر توپ به دست کیانی خورده باشد خطای هند است و وظیفه کمک‌داور کنار دروازه نیز تشخیص دادن چنین صحنه‌هایی است. اعلام خطا روی دروازه‌بان سپاهان هم درست بود.

وی درباره اعلام آفساید ارسلان مطهری در دقیقه 14 شهرآورد اصفهان افزود: این صحنه آفساید نبود و کمک داور برای اعلام آفساید عجله کرد.

این کارشناس داوری درباره گل دقیقه 39 سجاد شهباززاده که آفساید اعلام شد، گفت: شهباززاده در هنگام ارسال پاس در موقعیت آفساید قرار داشت و با اینکه کمک داور جاگیری خوبی نداشت، تصمیم او درست بود.

وی درباره گل ذوب‌آهن در دقیقه 82 که آفساید اعلام شد، تصریح کرد: این گل کاملاً سالم بود. متأسفانه کمک داور در این صحنه تمرکز نداشته و این گل را به اشتباه آفساید اعلام کرد.

به گزارش تسنیم، شهرآورد فوتبال اصفهان در هفته ششم لیگ برتر با گل‌های گئورگی ولسیانی و کی‌روش استنلی به سود سپاهان به پایان رسید.


 

بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'گل ذوب‌آهن در شهرآورد آفساید نبود؛ تصمیم درست داور درباره گل شهباززاده ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز