(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

ویسی: برای خروج از این شرایط نیاز به یک پیروزی داریم/ امیدوارم از شرمندگی هواداران درآیم

 ویسی: برای خروج از این شرایط نیاز به یک پیروزی داریم/ امیدوارم از شرمندگی هواداران درآیم

-

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: امیدوارم از شرمندگی هواداران خارج شوم.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از بوشهر، عبدالله ویسی پس از شکست یک بر صفر شاگردانش مقابل  تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: یکی از افتخارات فوتبالم این است که در  مربی تیمی هستم که هوادارانی خوب و قدرشناس دارد. امیدوارم خدا عمری بدهد و اینجا بمانم از شرمندگی دربیایم. درود می‌فرستم به هواداران واقعی فوتبال در بوشهر. بازی از نظر فنی برای ما نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بود.

سرمربی تیم شاهین شهرداری در مورد اینکه تیمش بدون برنامه بازی کرده و توپ در اختیار فولاد بوده است،‌ گفت: به خاطر شرایط تیم‌مان توپ را به حریف می‌دهیم و از ضد حمله‌ها استفاده می‌کنیم. این کار عمدی است که به زمین خودمان می‌آییم، ولی از لحاظ کیفیتی این قابلیت را تا از ضد حملات استفاده کنیم. ما می‌خواستیم ضد حمله بزنیم، اما کیفیت کافی را نداشیم. در لحظاتی هم توان‌مان را گذاشتیم تا پرس کنیم، این به کیفیت ما برمی‌گردد که توان بچه‌ها چقدر است. در کل این نوع بازی ماست، اما از بازی‌های قبلی بهتر بودیم. ما نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بودیم نه اینکه بگویم عالی بودیم، اما بهتر بودیم.

ویسی در واکنش به این موضوع که ابزار لازم برای کار در تیم را ندارد، عنوان کرد: این برمی‌گردد به کیفیت بازیکن، ما یکی‌دو ضد حمله هم زدیم اما این برای بردن کافی نیست و برای پیروزی باید بیشتر کار کنیم. مطمئناً کیفیت بازیکنان و تجربه ما نسبت به بقیه تیم‌ها پایین‌تر است و باید بهتر از این باشیم.

وی در خصوص مشکل تیمش گفت: مشکل ما سوای مسائل تاکتیکی و فنی که نمی‌خواهم آنها را توجیه کنم، مشکل روحی و روانی است. ما به یک برد نیاز داریم که برگردیم. در جام حذفی هم دیدید که ما در دو دقیقه دو گل خوردیم. قطعا به سه امتیاز نیاز داریم تا وضعیت‌مان بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری تصریح کرد: مشکل بحث بازیکن است که تاکتیک‌پذیر باشد یا خیر. ما بارها و بارها برای ضد حملات برنامه ریختیم، اما کیفیت لازم ارائه نمی‌شود. آن بازیکنی که باید باشد، نیست. شاید اگر آن موقعیت ما در ضد حمله گل می‌شد، همه چیز فرق می‌کرد.کیفیت بازیکن خیلی مهم است. با بازیکنی که نتواند مسائل فنی را ارائه کند قطعا به مشکل می‌خوردیم. ما به کیفیت فنی بهتر، مسائل روانی بهتر و بازیکن بهتر برای پیاده کردن برنامه‌های‌مان نیاز داریم.

ویسی گفت: نمی‌خواهیم بهانه‌ای بیاوریم و توجیه کنیم و بگوییم فلان شخص مشکل دارد. نه شورای شهر و نه شهرداری مشکلی ندارند. مسئله روحی و روانی است، همان بردی است که ما نیاز داریم. بازیکن در ابتدای فصل اینجا نمی‌آمد. شاید می‌گفت این تیم تازه به لیگ برتر آمده و کاندیدای سقوط است. همه حمایت کردند اما بازیکن نیامد. باشگاه مشکلی نداشت، ما به باشگاه لیست دادیم اما لیست اول ما نشد، لیست دوم و سوم شد. در هر صورت ما همین هستیم باید با همین‌ها بهتر کار کنیم و دو سه بازیکن اضافه کنیم که به ما کمک کنند. من خوشبین هستم و صد درصد تیم‌مان در لیگ برتر می‌ماند. باید تلاش‌مان را بیشتر می‌کنیم. اگر امید نداشته باشیم هوادار دیگر نمی‌آید و من هم دیگر مربیگری نمی‌کنم، من می‌گویم باید کیفیت‌مان را بهتر کنیم.

وی در مورد اشک‌هایی که در لحظات پایانی بازی ریخت و تشویق هواداران شاهین شهرداری گفت: ما از گوشت، پوست، قلب و استخوانیم. وقتی تیم در باخت است و هوادار تشویق نمی‌کنیم، احساسی می‌شویم. ما از چوب نیستیم. هواداران آنقدر به ما لطف داشتند که آن اتفاق افتاد. امیدوارم بتوانم جواب هواداران را بدهم.

سرمربی شاهین باز هم با اشاره وضعیت بد تیمش در یارگیری ابتدای فصل عنوان کرد: همانطور که گفتم بودجه ما پایین است. کولیبالی  الان به رختکن ما آمد و از من معذرت‌خواهی کرد، چون بودجه ما پایین بود او به تیم‌مان نیامد.د. چقدر بازیکن با کیفیت به تمرینات آوردیم اما نشد. بازیکن اینجا نیامد. من خودم با هفت بازیکن صحبت کردم اما هیچکس نیامد. می‌گفتند فردا و بعد معذرت‌خواهی می‌کردند و نمی‌آمدند. همین امروز ما چهار بازیکن سهمیه امید در تیم‌مان داشتیم. سعی می‌کنیم از آنها استفاده کنیم، ولی برای بردن به بازیکن با کیفیت هم نیاز داریم. ما از لیگ یک آمدیم و بازیکن لیگ یکی اضافه کردیم اما باید بازیکن با کیفیت اضافه می‌کردیم.- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 54