cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ ساعت ۱۰:۲۶
-
آلودگی شناگاه‌های بوشهر به دغدغه‌ای برای مردم منطقه تبدیل شده است
تعداد بازدید صفحه : 3
آلودگی شناگاه‌های بوشهر به دغدغه‌ای برای مردم منطقه تبدیل شده است
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ ساعت ۱۰:۲۶
- اجتماعی ایران ، سبز بوشهر

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار رسیدگی به وضعیت آلودگی شناگاه‌های شهر بوشهر شد و گفت: ورود پساب فاضلاب‌ به دریا در برخی نقاط ساحلی بوشهر سلامتی شناگران را به خطر انداخته و اصلی‌ترین دغدغه ساکنان شهر است.

به گزارش  خبرنگار ایرانیان سبز از بوشهر، روح الله نصرتی صبح امروز در بررسی وضعیت شناگاه‌های شهر بوشهر یکی از تفریحات مهم  بوشهری‌ها به ویژه در ایام فصل گرما را استفاده از ساحل خلیج فارس برای شنا کردن دانست و اظهار داشت: مردم  ساحل نشین شهربوشهر به ویژه گردشگران  استفاده از دریا برای شنا در دستور کار دارند که باید زمینه تحقق این مهم فراهم شود.

نایب رئیس شورای شهر بوشهر، با بیان اینکه آلودگی شناگاه‌های شهر ساحلی بوشهر به یک دغدغه جدی مردم تبدیل شده است افزود:با وجود اعلام آلوده بودن شناگاه‌های شهر بوشهر  باز مردم از این قابلیت استفاده می‌کنند.

وی ، استفاده از دریا را حق مسلم مردم بوشهر دانست و تصریح کرد:مقابله با ورود فاضلاب به دریا تنها بر عهده شورا و شهرداری نیست و سایر دستگاه‌ها وظایفی دارند که همه باید انجام دهند.

نصرتی خواستار رسیدگی به وضعیت آلودگی شناگاه‌های شهر بوشهر شد و گفت: ورود پساب فاضلاب‌ به دریا در برخی نقاط ساحلی بوشهر سلامتی شناگران را به خطر انداخته است.

وی با تاکید بر توجه به رسیدگی به وضعیت آلودگی شناگاه‌های بوشهر افزود: جلساتی پیرامون‌ جلوگیری از ورود فاضلاب به دریا و سالم سازی شنا گاه‌ها گرفته شده اما تاکنون نتیجه‌ای در بر نداشته است.
نایب رئیس شورای شهر بوشهر، تاکید کرد: از مسئولان استان بوشهر درخواست می‌شود که به این موضوع ورود پیدا کنند تا شهروندان بوشهری بتوانند بدون دغدغه از دریا استفاده کنند.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'آلودگی شناگاه‌های بوشهر به دغدغه‌ای برای مردم منطقه تبدیل شده است ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز