cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ ساعت ۱۰:۲۴
-
امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شد
تعداد بازدید صفحه : 2
امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شد
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ ساعت ۱۰:۲۴
- اجتماعی ایران ، سبز

استاندار بوشهر گفت: امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شده است.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در صبحگاه نیروهای مسلح استان بوشهر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از خدمات و تلاش این نیرو قدردانی کرد و اظهار داشت: با تلاش نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی امنیت پایداری در ایران اسلامی و استان بوشهر برقرار  است.

وی، خدمات نیروی انتظامی را در خور تحسین و سپاس دانست و افزود: بخش عمده‌ای از امنیت پایدار جامعه محصول تلاش نیروی انتظامی است که خدمات این نیرو در ابعاد گوناگون قابل تحسین و تقدیر است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در جنگ اقتصادی، امنیت کشور از ثبات و پایداری برخوردار است تاکید کرد: در دورانی که دشمنان جنگ اقتصادی بر کشور تحمیل کرده‌اند با اقتدار نیروهای مسلح، دشمنان دیگر گزینه نظامی روی میز ندارند.

گراوند،با اشاره به اینکه اقتدار نیروهای مسلح دشمنان را ناکام کرده افزود: اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در حوزه امنیت داخلی به نیروی انتظامی برمی‌گردد که در مرزها چشم بینای نظام است.

وی، از رضایت‌مندی مردم از خدمات و عملکرد نیروی انتظامی خبر داد و بیان کرد: در نظرسنجی‌ها بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی مردم ایران به امنیت نمره قبولی داده‌اند.

استاندار بوشهر نمره نیروی انتظامی استان در حوزه‌های مختلف را قابل قبول ارزیابی و تصریح کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و به‌ویژه استان بوشهر شاهد رتبه‌های خوبی در کشور شدند که امید است این موفقیت‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

گراوند با قدردانی از تلاش فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان بوشهر افزود: امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شده که خدمات آنان در خور تحسین و سپاسگذاری است.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'امنیت پایدار استان بوشهر با تلاش شبانه‌‌روزی نیروی انتظامی محقق شد ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز