(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

امام جمعه قزوین: اتحاد مسلمانان ترس به جان استکبار انداخته است

امام جمعه قزوین: اتحاد مسلمانان ترس به جان استکبار انداخته است

-

امام جمعه قزوین گفت: امروز اتحاد مسلمانان در منطقه موجب شده تا دشمن حتی جرئت نداشته باشد به تجاوز به منطقه فکر کند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در خطبه‌های پیش از آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه قزوین اظهار داشت: دین مبین اسلام دین همفکری و اتحاد است و اگر کسی گمان کند می‌تواند به اتحاد مسلمانان صدمه بزند اشتباه بزرگی کرده است.

وی بیان کرد: مسلمان واقعی از همراهی مسلمانان ستمدیده دنیا باز نمی‌ایستد و تا تحقق کامل عدالت برای رفع ظلم تلاش می‌کند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد :سلمان فارسی یار صدیق پیامبر الگو و نماینده راستین ایرانیان در بین مسلمانان است و با همین دیدگاه در پیروی از پیامبر اسلام(ص) از حقوق مسلمین دفاع می‌کنیم.

آیت الله عابدینی گفت: زمان غارتگری و زورگویی آمریکا در منطقه به پایان رسیده است و امروز دشمن غلط می‌کند به فکر تجاور به منطقه باشد.

وی عنوان کرد: مردم افغانستان نیز امروز بیدار هستند  و برای تحقق آزادیشان تلاش می‌کنند و قطع به یقین به زودی بساط آمریکا از افغانستان نیز برچیده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: اتحاد مسلمانان در کشورهای آزادیخواه دنیا ترسی برجان استکبار انداخته است و امروز محافظه کارانه در خصوص منطقه سخن می‌گویند.

آیت الله عابدینی عنوان کرد: این که آمریکا از تاثیر نظامی بر ایران عاجز مانده است موجب شده تا با حمله به ارزش‌های اسلامی و ایرانی ما تلاش کند در حوزه فرهنگی اثرگذاری مورد نظر خود را ایجاد کند.

وی تاکید کرد: از این رو با توسط به داستان‌های ساختگی در تلاش است تا دلسردی بین مردم ایجاد کند و این دقیقا همان شیوه‌ای است که معاویه برای صدمه به امام علی(ع) در مسئله شهادت عمار استفاده کرد و ایشان را مسئول شهادت عمار دانست چرا که به دستور امام در جبهه مبارزه حاضر شده بود.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: مسیر فتنه امروز راهی آسان برای دشمن است که به وسیله آن بین مردم، مسئولان و شیعه و سنی اختلاف ایجاد کند ولی بصیرت شناسی و ولایت پذیری راهی است که می‌تواند فتنه را بر ما آشکار کند.

آیت الله عابدینی گفت: امسال هم با اشاره به این که مردم در مسیر اربعین حسینی هستند و با اعتقاد برای گرامیداشت این آئین بزرگ مذهبی حاضر شدند در تلاش است تا با ایجاد ناآرامی مردم را نگران کند.

وی بیان کرد: دنیا باید بداند مسلمان از جان نمی‌هراسد و در راه بزرگداشت آرمان‌ها و اعتقادات خود تا پای جان ایستاده است.- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 40