(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

هشدار فرمانده انتظامی پیشوا به باغداران: راه‌های نفوذی سارقان را مسدود کنید

هشدار فرمانده انتظامی پیشوا به باغداران: راه‌های نفوذی سارقان را مسدود کنید

تهران تهران

فرمانده نیروی انتظامی پیشوا ضمن هشدار به صاحبان باغات و دامداران گفت: صاحبان این اماکن باید ضمن استفاده از نگهبان‌های جوان در نصب دوربین‌های مداربسته و نورافکن‌ها نیز اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از پیشوا، سرهنگ احمدرضا کاکاوند ظهر امروز در جمع مردم شهرستان پیشوا با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در مقابله با تهدیدات دشمنان اظهار داشت: اقتدار ما به جایی رسیده است که پیشرفته‌ترین پهباد آمریکا را منهدم می‌کنیم.

وی ادامه داد: اقتدار ایران تا آنجاست که خبرنگاران آمریکایی نیز به این موضوع اذعان دارند که هیچ جنگی با ایران رُخ نخواهد داد و اگر رُخ دهد آمریکا شکست خواهد خورد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیشوا  با اشاره به 14000 شهید تصریح کرد: به لحاظ امنیت، جمهوری اسلامی حرف نخست را در خاور میانه و چه بسا دنیا می‌زند و در برخورد با جرائم نیز هیچ فردی نمی‌تواند جرم خشنی را انجام دهد.

کاکاوند در ادامه با اشاره به آمار سرقت‌های انجام شده در شهرستان پیشوا بیان کرد: سرقت موتورسیکلت در پیشوا آماری صعودی دارد که مردم باید بیشتر نکات ایمنی را رعایت کنند و ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در نگهداری این وسایل نیز اقدام کنند، در بحث سرقت خودرو نیز سرقت خودروی پراید مدل 85 به پایین نیز  از بقیه خودروها بیشتر است.

وی افزود: در بحث سرقت منازل نیز نگهداشتن پول و طلا در منازل امری اشتباه است و اگر این موارد در منازل موجود است باید آن را در صندوق امانات قرار داده و راه‌هایی که باعث دزدی از منازل می‌شود را مسدود کنند.

فرمانده نیروی انتظامی پیشوا در ادامه به بحث تجهیز دوربین‌های مداربسته نیز اشاره کرد و گفت: بحث دوربین‌های مداربسته در شهر امری جدی است که به دلیل پیشرفته‌شدن سرقت‌ها 36 نقطه در شهر توسط شورای شهر و شهرداری برای نصب دوربین مداربسته مشخص شده است که امری بسیار مهّم است و  امنیت شهر را افزایش می‌دهد.

کاکاوند در پایان ضمن هشدار به صاحبان باغات و دامداران خاطرنشان کرد: صاحبان این اماکن باید ضمن استفاده از نگهبان‌های جوان از افرادی استفاده کنند که ضامن‌های معتبر آنان را تأیید کند و در نصب دوربین‌های مداربسته و نورافکن‌ها نیز دقت لازم را داشته باشند.


هشدار
تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 48