cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
جمعه ۱۳۹۸/۷/۱۲ ساعت ۱۰:۲۱
تهران رباط کریم
امیر خرم‌طوسی: ارتش در مرزهای ایران برای روزهای خطر حضور دارد / آمادگی کامل برای حراست از ایران
تعداد بازدید صفحه : 1
امیر خرم‌طوسی: ارتش در مرزهای ایران برای روزهای خطر حضور دارد / آمادگی کامل برای حراست از ایران
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : جمعه ۱۳۹۸/۷/۱۲ ساعت ۱۰:۲۱
تهران ، رباط ، کریم اجتماعی ایران ، سبز

مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرزهای کشور برای روزهای خطر جهت حفاظت و حراست از مردم و مرزهای ایران اسلامی در همه برهه‌ها پای کار بوده و خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رباط‌کریم، امیرسرتیپ رضا خرم طوسی امروز در نخستین یادواره شهدای کارمند شهرستان رباط‌کریم اظهار داشت: مردم، بسیجیان و روحانیت در هشت سال دفاع مقدس به همراه نیروهای نظامی برای دفاع از کشور با رشادت، فداکاری و پرکاری پای آرمان‌های انقلاب ایستادند و با خون شهدایی که در این راه دادند انقلاب اسلامی را صیقل دادند.

مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش عنوان کرد: اگر میانگین نسبی برای شهدای هشت سال دفاع مقدس در نظر بگیریم قطعاً شهدای دانشجو و روحانیت بیشترین آمار را داشته‌اند.

سرتیپ خرم طوسی با اشاره به نقش شهدای روحانیت در جبهه‌های حق علیه باطل افزود: شهدای روحانیت همان راویان مکتب امام حسین(ع) در جبهه‌ها بودند که بیشترین شهدا از محراب و مساجد را تشکیل می‌دادند که در جبهه حق علیه باطل برای حراست از انقلاب حضوری مؤثر داشتند.

وی سپس به ضرورت پاسداری و احترام مقام شامخ شهدا و خانواده‌های معظم آن‌ها تأکید کرد و افزود: شهدای انقلاب دربند دنیا نبودند و با تمام وجود به ندای رهبر خود گوش فرا داده و جان خود را در راه صیانت از ایران اسلامی دادند.

مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران به 20 ویژگی خاص شهدا در این دنیا و آخرت اشاره کرد و گفت: یکی از بارزترین ویژگی‌های شهدا نزدیکی به خدا و اطاعت از فرامین الهی بود که این چنین انسان‌ها در جهاد حق به عالی‌ترین درجه در نزد خدا که شهادت است رسیدند.

وی با اشاره به اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در ‌مرزهای کشور برای ‌روزهای خطر و جهت ‌حفاظت و حراست از مردم و مرزهای ایران اسلامی در همه برهه‌ها پای کار بوده و خواهد ماند.

سرتیپ خرم طوسی در پایان با اشاره به فداکاری‌ها و ایثار خانواده‌های شهدا در طول انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: حّب به خدا و اهل بیت(ع) باعث شد که شهدا در راه دین اسلام، آبروی انقلاب اسلامی را حفظ کنند.


 

بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'امیر خرم‌طوسی: ارتش در مرزهای ایران برای روزهای خطر حضور دارد / آمادگی کامل برای حراست از ایران ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز