(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

نیروی انتظامی گیلان ۱۲ باند کلاهبرداری را منهدم کرد

نیروی انتظامی گیلان ۱۲ باند کلاهبرداری را منهدم کرد

گيلان رشت

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: انهدام ۱۲ باند کلاهبرداری و کاهش ۱۳ درصدی جانباختگان رانندگی از مهم‌ترین دستاوردهای نیروی انتظامی گیلان است.

به گزارش  خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، سردار محمدرضا اسحاقی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گیلان با اشاره به اینکه امنیت یک نعمت بی‌بدیل در عرصه‌های مختلف اجتماعی است اظهار داشت: از جمله مهم‌ترین وظایف ناجا، برقراری امنیت در جامعه است زیرا امنیت زمینه‌ توسعه و پیشرفت جامعه را فراهم می‌کند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه اقتدار و امانت‌داری از جمله ویژگی‌های مهم افراد در ناجا است عنوان کرد: نیروی انتظامی همواره ماموریت‌‌های گسترده‌ای را در سطح کشور به سرانجام می‌رساند و هیچ سازمانی به اندازه نیروی انتظامی در مقابل چشم مردم قرار ندارد.

وی با بیان اینکه ناجا باید مظهر رحمت، امنیت و اقتدار در جامعه باشد گفت: کاهش 10 درصدی انتقاد مردم از پلیس، انهدام 12 باند کلاهبرداری، کاهش 13 درصدی جانباختگان رانندگی و افزایش خدمات‌دهی پلیس و بهره‌گیری از دولت الکترونیک از جمله دستاوردهای نیروی انتظامی در گیلان است.

استاندار گیلان نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه رفیع نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بین مردم اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار، نظم، آرامش، حاکمیت و قانون در جامعه است و از جایگاه رفیعی در بین مردم برخوردار است.

ارسلان زارع ضمن تبریک هفته ناجا به تمام مأموران پر تلاش خاطرنشان کرد: شعار هفته ناجا امسال «پلیس هوشمند–امین مردم» است و این شعار برگرفته از بیانات رهبر انقلاب است که فرمودند نیروی انتظامی مقتدر، امین و هوشمند از خواسته‌های مردم است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان، ایجاد نظم و امنیت در جامعه را از مهم‌ترین وظایف ناجا دانست و افزود: انجام وظایف همواره با رعایت قانون ممکن است لذا عدالت اجتماعی در گرو بهره‌مندی از پلیس مقتدر و دانش‌بنیان است که از فناوری، دانش روز و امکانات نوین برای خدمت به مردم استفاده کند.

وی با بیان اینکه امنیت اجتماعی موجب می‌شود که محیطی آرام برای سرمایه‌گذاری و بهبود کسب و کار و اشتغال در جامعه فراهم شود خاطرنشان کرد: بسیاری از آسیب‌های جامعه با اشتغالزایی کاهش می‌یابد و در این صورت جامعه به سمت شکوفایی و بالندگی سوق پیدا می‌کند.

استاندار گیلان با اشاره به تلاش مقتدرانه نیروهای امنیتی و نظامی در سطح جامعه تصریح کرد: نیروهای امنیتی و نظامی همراه با مردم هستند و برای اجرای برنامه راهبردی کشور و حفظ اقتدار جمهوری اسلامی به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند.

زارع به برخی شاخص‌های امنیتی و نظامی در گیلان اشاره کرد و افزود: رتبه نخست استان گیلان در کشف جرایم، ارتقاء سطح پاسخگویی پلیس به مردم و بهره‌گیری از دولت الکترونیک در این نهاد، کاهش شکایات مردمی از پلیس و افزایش ارائه پیشنهادات و قدردانی از پلیس از شاخصه‌های ارزشمند ناجا در گیلان است.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 45