(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

ایجاد صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران ممکن شد

ایجاد صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران ممکن شد

تهران تهران

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به استقرار صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری گفت: صنایع پوشاک در استان تهران فقط در شهرک‌های صنعتی مجوز تاسیس می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز  از تهران، یدالله صادقی عصر امروز در جلسه رفع موانع تولید اظهار داشت: طرح رونق تولید از مباحث مهمی است که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران با جدیت پیگیری می‌شود.

وی سپس با اشاره به ایجاد صنایع پوشاک در استان تصریح کرد: پوشاک جزو صنایعی بود که امکان استقرارش در تهران وجود نداشت که لایحه ای به دولت ارائه شد.

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: بر این اساس امکان ایجاد صنایع پوشاک در شعاع 120 کیلومتر فراهم شد البته به شرطی که در شهرک‌های صنعتی دارای مجوز فعالیت کنند و تنها در این صورت جواز تاسیس داده می شود.

صادقی سپس بیان کرد: تمام تلاش ما به حمایت از صنایع معطوف است از اینرو در مورد ایجاد صنایع پوشاک نیز این مصوبه جدید می‌تواند راهگشای تولیدکنندگان باشد.

وی در پایان با اشاره به عزم استان تهران در راستای رونق تولید و توسعه اشتغالزایی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور تنها راهکار دولتمردان برای غلبه بر جنگ اقتصادی دشمن توجه به رونق تولید است که منطبق با مسأله عمومی کشور طراحی شده است.


 

تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 44