cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۸ ساعت ۱۰:۲۱
تهران تهران
کسب و کارهای حوزه فناوری مشمول تسهیلات کم‌بهره می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 8
کسب و کارهای حوزه فناوری مشمول تسهیلات کم‌بهره می‌شود
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۸ ساعت ۱۰:۲۱
تهران ، تهران اجتماعی ایران ، سبز

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران از اعطای تسهیلات کم‌بهره به شاغلان کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز  تهران، مرتضی رضایی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان تهران با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در راستای تکالیف قانونی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: مهم‌ترین اقدام توسعه دولت الکترونیک است که طبق قانون ششم همه دستگاه‌ها باید از این امکان جهت ارائه بهتر خدمات به مردم بهره‌برداری کنند.

وی بیان کرد: نخستین اقدام دستگاه‌ها پیوستن به مرکز تبادل ملی اطلاعات است و در واقع همه دستگاه‌ها باید استعلام اطلاعات خود را تنها از این طریق انجام دهند که 46� دستگاه در این زمینه وظایف بیشتری دارند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران همچنین با تأکید بر وجود تبادل اطلاعات با حداکثر امنیت افزود: اقدام مهم در این راستا درگاه خدمات الکترونیک است که به صورت پایلوت در استان تهران انجام شده است.

رضایی سپس ضمن اشاره به برون‌سپاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت تصریح کرد: در حوزه اشتغال وزارت ارتباطات از محل منابع داخلی کسب‌وکارهایی که در بستر فناوری اطلاعات فعالیت دارند مشمول تسهیلات کم‌بهره می‌شوند.


 
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'کسب و کارهای حوزه فناوری مشمول تسهیلات کم‌بهره می‌شود ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز