(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

امام جمعه موقت شهرکرد: سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل اقدامات آمریکا را تحقیر کرد

امام جمعه موقت شهرکرد: سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل اقدامات آمریکا را تحقیر کرد

چهارمحال بختياري شهركرد

امام جمعه موقت شهرکرد گفت: رئیس جمهوری در سخنان خود ‌در مقابل دیدگان جهانیان در سازمان ملل باری دیگر عزتمندی ایران اسلامی و تحقیر آمریکا و جنایات آن را نمایان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت‌الاسلام محمد احمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز اظهار داشت:‌‌ رئیس جمهوری در سخنان خود و با اشاره به سیره امام حسین(ع) و آزادگی یارانشان در مقابل دیدگان جهانیان در سازمان ملل باری دیگر عزتمندی ایران اسلامی و تحقیر آمریکا و جنایات آن را نمایان کردند.

وی افزود: ملت عاشورایی ایران بر عزت الهی خود مقاوم می‌ایستند و همیشه پیروز هستند و آمریکا را له می‌کنند و شاهد افول و سقوط واضح آن هستیم که رهبر معظم انقلاب نیز آن را پیش‌بینی کرده بودند.

امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به هفته دفاع مقدس و آثار و برکات آن برای کشور بیان کرد: عزتی که در دوران دفاع مقدس برای کشور به دست آمد ثمره مقاومت بود و در این دوران جهاد اصغر با حضور در جنگ و جنگیدن با دشمن، جهاد اکبر با خودسازی و مقاومت و جهاد خیبر با نترسیدن از دشمن و زیر بار ظلم نرفتن محقق شد. 

احمدی ادامه داد: تمام کشورهای دنیا همراه با صدام بودند اما رزمندگان اسلام با قدرت مقاومت، دین و معنویت پایداری کرده و همانطور که امام راحل فرمودند ریشه‌های انقلاب در دفاع مقدس محکم شد.

وی با اشاره به اینکه نظریه ولایت فقیه در مورد دفاع مقدس کاملا اثبات شد، خاطرنشان کرد: جوانان انقلابی و عاشورایی دفاع مقدس را مدیریت می‌کردند و امروز هم مقام معظم رهبری بر اعتماد به جوانان انقلابی و مذهبی در اداره کشور و مشکلات اقتصادی تاکید کرده و فرموده‌اند جنگ اقتصادی را به جوانان بسپارید.

امام جمعه موقت شهرکرد عنوان داشت: مردم در مقابل دشمنان باید هوشیار و مسئولان نیز آگاه باشند، کنار آمدن با دشمنان موجب از دست رفتن دین و دنیا می‌شود زیرا کسانی که با آنها کنار می‌آیند با ذلت زندگی می‌کنند و باید گاو شیرده بود تا بتوان با آنها کنار آمد که این از ساحت ایران اسلامی به دور است.

احمدی تصریح کرد: ترساندن کار شیطان و شیاطین است و نباید ترسید و نباید به اینکه می‌گویند به فردی دیگر رای دهید تا جنگ نشود توجه کنید چرا که شجاعت و مقاومت یک اصل در قرآن است و شجاعت ملت ایران امروز موجب شجاع شدن کشورهای منطقه شده و موج بیداری اسلامی را دوباره زنده کرده است.

وی گفت: کنترل و نظارت بر گرانی‌ها بر عهده مسئولان است و باید به بخش تولید و حمایت از آن کمک کرد و به مسائل جوانان از قبیل مسکن، اشتغل و ازدواج رسیدگی شود.

امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به آغاز بهار تعلیم و تربیت گفت: باید فرزندان دینی تربیت کرد و همچنین مبارزه با فساد فقط وظیفه قوه قضائیه نیست، همه مسئولان باید در این زمینه کوشا باشند.چهارمحال بختياري شهركرد اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 54