cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: مریم رفیعی
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۴ ساعت ۱۲:۲۰
چهارمحال بختياري شهركرد
سهمیه آب چهارمحال وبختیاری با حضور نمایندگان اصفهان بررسی می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 33
سهمیه آب چهارمحال وبختیاری با حضور نمایندگان اصفهان بررسی می‌شود
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۴ ساعت ۱۲:۲۰
چهارمحال ، بختياري ، شهركرد اجتماعی ایران ، سبز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، اقبال عباسی در نشست با اقشار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اجرای پروژه بن ـ بروجن هیچ مشکلی ندارد، اظهار داشت: اجرای محل آبگیر طرح بن ـ بروجن دو هفته پیش صورت جلسه شد.

وی افزود: موضوعات آب، نرخ بالای 20 درصدی بیکاری و عزل و نسب‌ها از مهم‌ترین چالش‌های چهارمحال و بختیاری هستند.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در مورد مشکل آب بن ـ بروجن، کوهرنگ 3 و 31 طرح قرار شد سهمیه آب مصرفی چهارمحال و بختیاری با حضور نمایندگانی از چهارمحال و بختیاری، اصفهان و وزارت نیرو و همچنین یک نفر مشاور بررسی و در صورت استفاده کمتر از سهمیه، آب مورد نیاز 31 طرح نیز از آن تامین شود.
عباسی خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات چهارمحال و بختیاری به دولت و بخشی به فرهنگ عمومی مربوط می‌شود که باید با کمک اقشار مختلف برطرف شود.

در ادامه این نشست جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تقویت اتحاد بین اقشار مختلف و مردم و دولت، ایجاد نشاط سیاسی- اجتماعی و اعتمادسازی مردم و مسئولان باید تلاش شود.

وی افزود: در مرکز استان و شهرستان‌ها در راستای تحکیم وحدت مردم و دولت نشست‌های اقشار از جمله فرهنگیان، کارگران، صنعتگران، ایثارگران و دانشجویان برگزار شده است.

انتهای پیام/

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'سهمیه آب چهارمحال وبختیاری با حضور نمایندگان اصفهان بررسی می‌شود' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز