cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱ ساعت ۱۱:۲۶
گيلان رشت
نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا شد
تعداد بازدید صفحه : 22
نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا شد
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱ ساعت ۱۱:۲۶
گيلان ، رشت اجتماعی ایران ، سبز

نمایشگاه «گنج مقدس» همراه با برنامه‌های مختلف فرهنگی در حوزه دفاع مقدس در میدان شهدای ذهاب رشت برپا شد.

به گزارش خبرنگارایرانیان سبز از رشت، نمایشگاه «گنج مقدس» همراه با برنامه‌های مختلف فرهنگی در حوزه دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در میدان شهدای ذهاب رشت برپا شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه «گنج مقدس» اظهار داشت: هفته دفاع مقدس در تقویم جمهوری اسلامی ایران به‎منظور یادآوری حماسه‌ها، فداکاری‌های ایثارگران و ازخود گذشتگی خانواده‌های آنان همواره حائز اهمیت است.

سرهنگ حسین مصطفی‌پور با بیان اینکه ما امروز مدیون ازخودگذشتگی و صبر و استقامت شهدا هستیم گفت: عوامل دستگاه‌های فرهنگی در کنار یگان‌های نظامی گیلان در هفته دفاع مقدس با اجرای برنامه‌های فرهنگی مختلف تلاش می‌کنند تا به نحوی فرهنگ و ارزش‌های ناب دفاع مقدس را ترویج دهند.
وی با اشاره به لزوم انتقال فرهنگ و آموز‌ه‌‌های دفاع مقدس به نسل آینده خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه «گنج مقدس» نیز با هدف ترویج مفاهیم دفاع مقدس است که همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس در میدان شهدای ذهاب رشت برپا شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: روایتگری راویان مطرح کشور، پخش مستند و برگزاری مسابقات فرهنگی، تئاتر خیابانی، پخش سرود و اجرای برنامه‌های این چنینی با رویکرد دفاع مقدس از جمله برنامه‌های قابل اجرا در نمایشگاه «گنج مقدس» است.

مصطفی‌پور اهمیت ترویج ارزش‎ها و فرهنگ ایثارگری را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: برخی تجهیزات نظامی و جنگی نیز جهت ترویج فرهنگ و مفاهیم دفاع مقدس در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‎گیرد.

به گزارش تسنیم، نمایشگاه «گنج مقدس» به مدت یک هفته در میدان شهدای ذهاب رشت دایر است و ساعت کار نمایشگاه نیز از 9 صبح تا 13 ظهر و 16 عصر تا ساعت 23 شب است.
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا شد ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز