(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

طرح نظارتی بازگشایی مدارس در شهرستان ری آغاز شد

طرح نظارتی بازگشایی مدارس در شهرستان ری آغاز شد

تهران تهران

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با اشاره به اجرای طرح نظارتی بر بازار نوشت‌افزار دانش‌آموزان گفت: گشت مشترک ویژه بازگشایی مدارس شهرستان ری با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران و اتاق اصناف اجرایی می‌شود.

موسوی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگارایرانیان سبز در ری، با اشاره به آغاز طرح نظارتی بازگشایی مدارس در شهرستان ری اظهار داشت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس شهرستان ری در قالب گشت مشترک به منظور حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل قیمت اقلام موردنیاز دانش‌آموزان شامل دفتر، خودکار، مداد، کیف و لباس از 23 شهریورماه آغاز شده که تا پایان هفته نخست مهرماه ادامه دارد.

وی بیان کرد: در این طرح با توجه به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و افزایش تقاضای خرید برای نوشت‌افزار و لوازم آموزشی ضمن بازدید از واحدهای عرضه کیف و کفش و لوازم‌التحریر تذکرات لازم پیرامون رعایت قیمت مصرف‌کننده به مسئولان واحدها ارائه می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با اشاره به نظارت جدی بر بازار نوشت‌افزار دانش‌آموزان افزود: گشت مشترک ویژه بازگشایی مدارس شهرستان ری با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران و اتاق اصناف اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: در این طرح با تخلفات ناشی از عدم رعایت حقوق مصرف‌کننده، عدم صدور فاکتور و عدم درج قیمت برخورد قضایی صورت می‌گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان می‌توانند هرگونه تخلف صنفی را از طریق سامانه شماره 55900177 به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اعلام کنند.تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 60