(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

طرح جامع پدافند غیرعامل در ۳۱ استان کشور اجرا می‌شود

طرح جامع پدافند غیرعامل در ۳۱ استان کشور اجرا می‌شود

گيلان رشت

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور از طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان یک نقشه راه برای هر کدام از استان‌های کشور نام برد و گفت: قرارداد تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل ۳۱ استان منعقد شده است.

به گزارش خبرگذاری ایرانیان سبز از رشت، سردار غلامعی حیدری  امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان گیلان اظهار داشت: در حال حاضر قرارداد تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل 31 استان کشور منعقد شده است و مراحل تدوین این طرح‌ها نیز بر اساس گزارشات ارائه شده حدود 50 درصد پیشرفت دارد.

معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور اجرای پدافند موزاییکی در سطح استان‌ها را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: با اجرای این شیوه از پدافند غیرعامل در صورت آسیب به یک بخش سایر بخش‌های دیگر می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند و به هیچ وجه خللی در نحوه کار آنان به وجود نمی‌آید.

سردار حیدری یکی از راهکارهای مقابله با تهدیدات دشمن را ضرورت تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل استان‌ها خواند و تصریح کرد: در حال حاضر ظرفیت بسیار خوبی در کشور وجود دارد بنا