cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
جمعه ۱۳۹۸/۶/۲۹ ساعت ۱۰:۳۴
گيلان رشت
نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 5
نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا می‌شود
دسته بندی خبر: فرهنگی
تاریخ خبر : جمعه ۱۳۹۸/۶/۲۹ ساعت ۱۰:۳۴
گيلان ، رشت فرهنگی ایران ، سبز

معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان گفت: نمایشگاه بزرگ با عنوان «گنج مقدس» همراه با اجرای برنامه‌های مختلف ‌۳۱ شهریورماه در میدان شهدای ذهاب رشت افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، کامیار مهدی‌پور پیش از ظهر امروز در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس گیلان اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه بزرگ با عنوان «گنج مقدس» همراه با اجرای برنامه‌های مختلف در زمینه دفاع مقدس در رشت افتتاح می‌شود.

معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان با اشاره به برنامه‌های نمایشگاه «گنج مقدس» در میدان شهدای ذهاب رشت گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی در رابطه با دفاع مقدس از جمله نشست کتابخوان با حضور نویسنده مطرح کشور، پخش کلیپ، روایتگری راویان دفاع مقدس در این نمایشگاه اجرا می‌شود.

مهدی‌پور با بیان اینکه برنامه‌های مختلف رادیویی و تقدیر از خانواده جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های نمایشگاه «گنج مقدس» افزود: این نمایشگاه دارای 34 غرفه است و قسمتی از غرفه‌ها نیز در اختیار دستگاه‌های فرهنگی و یگان‌های نظامی بوده و دستاوردهای آن دستگاه در دفاع مقدس به نمایش گذاشته می‌شود.

وی به دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان اشاره کرد و گفت: رژه نیروهای مسلح در بوستان ملت رشت، به صدا درآوردن زنگ مقاومت در مدارس سراسر استان، گرامیداشت روز سرباز نمونه، برگزاری جشنواره حضرت علی‌اکبر(ع) از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان است.

معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان افزود: برگزاری اردوی جهادی عارضه‌یابی صنعتی، اهدا 100 جهیزیه به نوعروسان در ناحیه سیاهکل، برگزاری همایش نقش بازاریان و اصناف در دفاع مقدس و برگزاری مسابقه تنیس روی میز برادران از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان است.

مهدی‌پور از برگزاری همایش آیه‌های صبر و ایثار و برگزاری محفل انس با قرآن با موضوع نفاق در گیلان خبر داد و گفت:  برگزاری همایش تجلی اخلاص با تقدیر از فعالان راهیان نور دانش‌آموزی نیز از برنامه‌های پیش‌بینی‌ شده سپاه قدس گیلان در هفته دفاع مقدس است.

وی با اشاره به برگزاری نشست کتابخوان نیروهای مسلح به همراه رونمایی از کتاب "سفر به شهر زیتون" در سالن هلال‌احمر شهرستان رودبار افزود: برنامه ویزیت رایگان بسیج سازندگی، برگزاری همایش تجلیل خادمین شهدا و دست‌اندرکاران راهیان نور نیز در دستور کار قرار گرفت.

معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان گفت: پیاده‌روی  پایوران نیروهای مسلح در پارک جنگلی سراوان، غبار روبی و گلباران گلزار شهدا در استان، اجرا صبحگاه مشترک بسیج کارگری در کارخانه دخانیات، سخنرانی فرمانده سپاه قدس گیلان در نماز جمعه و فرماندهان نواحی هجده‌گانه نیز جزء برنامه‌ها است.

به گزارش تسنیم، نمایشگاه بزرگ «گنج مقدس» 31 شهریور ماه در میدان شهدای ذهاب رشت افتتاح می‌شود و ساعت کار نمایشگاه نیز از 9 صبح تا 13 ظهر و 16 بعدظهر تا ساعت 23 شب است.


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا می‌شود ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز