(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

۳۰۰۰ دانش آموز نیازمند ملایری از بسته‌های مهر تحصیلی بهره‌مند شدند

 ۳۰۰۰ دانش آموز نیازمند ملایری از بسته‌های مهر تحصیلی بهره‌مند شدند

-

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: امسال طرح مهر تحصیلی برای ششمین سال متوالی در شهرستان ملایر اجرا و تعداد۳ هزار بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

به گزارش ایرانیان سبز از ملایر، حجت‌الاسلام رضا حاجی زین العابدینی پیش از ظهر امروز در مراسم توزیع بسته‌های مهر تحصیلی که به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند ملایری اجرا می‌شود، اظهار داشت: امسال در سطح استان همدان 5 هزار بسته لوازم التحریر با اعتبار یک میلیارد تومان بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح مهر تحصیلی در شهرهای نهاوند، تویسرکان، نهاوند و همدان با کمک اداره اوقاف انجام می‌شود ابرازکرد: در سایر شهرهای استان نیز از محل‌های متعدد در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند کمک‌های خوبی صورت می‌گیرد.

حاجی زین العابدینی با بیان اینکه دانش آموزان نیازمند از طریق آموزش و پرورش به اداره اوقاف و امور خیریه معرفی می‌شوند گفت: امسال این طرح برای ششمین سال متوالی در شهرستان ملایر اجرا و تعداد3 هزار بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان نیز با اشاره به اینکه همزمان با مهر امسال 285 هزار دانش آموز در مدارس استان مشغول به تحصیل می‌شوند، تصریح کرد: از این تعداد 25هزار نفر در مدارس غیر دولتی و 285 هزار دانش آموز در مدارس دولتی  مشغول به تحصیل می‌شوند.

محمد پور داود با بیان اینکه آموزش و پرورش همدان به سمت و سویی حرکت می‌کند که مهر امسال سال تحصیلی با نشاطی همراه با شور حسینی داشته باشیم ابراز کرد: مهمترین هدف ما ا