cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ ساعت ۰۱:۵۰
-
 ۳۰۰۰ دانش آموز نیازمند ملایری از بسته‌های مهر تحصیلی بهره‌مند شدند
تعداد بازدید صفحه : 13
۳۰۰۰ دانش آموز نیازمند ملایری از بسته‌های مهر تحصیلی بهره‌مند شدند
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ ساعت ۰۱:۵۰
- اجتماعی ایران ، سبز

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: امسال طرح مهر تحصیلی برای ششمین سال متوالی در شهرستان ملایر اجرا و تعداد۳ هزار بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

به گزارش ایرانیان سبز از ملایر، حجت‌الاسلام رضا حاجی زین العابدینی پیش از ظهر امروز در مراسم توزیع بسته‌های مهر تحصیلی که به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند ملایری اجرا می‌شود، اظهار داشت: امسال در سطح استان همدان 5 هزار بسته لوازم التحریر با اعتبار یک میلیارد تومان بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح مهر تحصیلی در شهرهای نهاوند، تویسرکان، نهاوند و همدان با کمک اداره اوقاف انجام می‌شود ابرازکرد: در سایر شهرهای استان نیز از محل‌های متعدد در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند کمک‌های خوبی صورت می‌گیرد.

حاجی زین العابدینی با بیان اینکه دانش آموزان نیازمند از طریق آموزش و پرورش به اداره اوقاف و امور خیریه معرفی می‌شوند گفت: امسال این طرح برای ششمین سال متوالی در شهرستان ملایر اجرا و تعداد3 هزار بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان نیز با اشاره به اینکه همزمان با مهر امسال 285 هزار دانش آموز در مدارس استان مشغول به تحصیل می‌شوند، تصریح کرد: از این تعداد 25هزار نفر در مدارس غیر دولتی و 285 هزار دانش آموز در مدارس دولتی  مشغول به تحصیل می‌شوند.

محمد پور داود با بیان اینکه آموزش و پرورش همدان به سمت و سویی حرکت می‌کند که مهر امسال سال تحصیلی با نشاطی همراه با شور حسینی داشته باشیم ابراز کرد: مهمترین هدف ما از اجرای طرح های حمایتی مهر تحصیلی این  است که هیچ دانش آموزی در سطح استان به خاطر مشکلات مالی از تحصیل باز نماند.

وی  با اشاره توزیع بسته های حمایتی در بین 3هزار دانش‌ آموز ملایری اظهار داشت: از مجموع 3 هزار بسته لوازم التحریر 2 هزار و200 بسته در سطح شهر، 460بسته در بخش جوکار و 350بسته در بخش سامن توزیع شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش  همدان  از خرید 2 میلیارد تومان لوازم ورزشی توسط آموزش و پرورش استان خبر داد و  ابراز کرد: اولویت توزیع این لوازم در مناطق محروم و حاشیه شهر است.

پور داود با اشاره به اینکه هم اکنون  در حوزه نیروی انسانی حدود 800 نفر کمبود نیرو داریم  تصریح کرد:  این کمبود نیرو ازمحل‌های مختلف شامل استفاده از نیروهای حق التدریس ،اضافه تدریس پیشکسوتان، بسته‌های حمایتی و غیره تا  اول مهر تأمین می‌‌شود.


 
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر ' ۳۰۰۰ دانش آموز نیازمند ملایری از بسته‌های مهر تحصیلی بهره‌مند شدند ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز