cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ ساعت ۰۱:۱۱
-
فرمانده سپاه کرمان: سپاه با مفسدان اقتصادی هیچ تعارفی ندارد
تعداد بازدید صفحه : 18
فرمانده سپاه کرمان: سپاه با مفسدان اقتصادی هیچ تعارفی ندارد
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ ساعت ۰۱:۱۱
- اجتماعی ایران ، سبز

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه با مفسدان اقتصادی هیچ تعارفی ندارد گفت: با کسانی که در این شرایط به‌دنبال سودجویی از حق مردم هستند برخورد قاطع خواهد کرد.

به گزارش ایرانیان سبز از کرمان، سردار غلامعلی ابوحمزه پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور ولایتمداری و رشادت‌های مردم ایران و رزمندگان اسلام است.

وی با بیان اینکه استان کرمان 6 هزار و 500 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که راهنمای ما در هر برهه‌ای از زمان هستند گفت: در عرصه حساسی از انقلاب اسلامی زندگی می‌کنیم و رسانه‌ها نقش مهمی در این مقطع انقلاب به‌عهده دارند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه حضور معنادار مردم در مراسم سوگواری ایام محرم ستودنی بوده و جای تقدیر دارد افزود: در رصد انجام شده تمام اقشار جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان در این مراسم باعث شور حسینی شدند.

وی با بیان اینکه نهضت امام حسین(ع) درس‌ها و عبرت‌های زیادی دارد که باید برای آحاد جامعه تبیین شود گفت: اینکه چه عواملی باعث شد که مردم آن زمان در مقابل امام حسین(ع) جنگ کردند مسئله مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه تاریخ قابل تکرار است و اگر متوجه نباشیم آسیب‌های زیادی در این رابطه خواهیم دید بیان کرد: شهید حججی‌ها نهضت عاشورا را درک کردند و برای مقابله با دشمنان اسلام، خانه و کاشانه را رها کرده و به جبه‌ها شتافتند.

وی با بیان اینکه نهضت عاشورا تا قیامت محور و اصل است و تمام نسل‌ها باید زمان خود را با زمان عاشورا انطباق داده و راه را انتخاب کنند گفت: انطباق زمان عاشورا با عصر حاضر باعث می‌شود از مسیر خود منحرف نشویم.

رسانهها باید خارج از هرگونه نگاه حزبی و جناحی اقدام کنند

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه حضرت زینب پیام‌آوری عاشورا را با دقت و صراحت انجام داد و امروز هم نقش رسانه‌ها همین است افزود: رسانه‌ها پیش‌قراول این سپاه هستند و باید در کار رسانه به حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) تاسی کرد و خارج از هرگونه نگاه حزبی و جناحی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس عاشورای عینی زمان ما است و در تمام مقاطع سنی شهید دادیم عنوان کرد: ناگفته‌های دفاع مقدس خیلی زیاد است و شاید در این مدت فقط نسیمی از دفاع مقدس بیان شده باشد.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه همین نسیم جبهه‌های مقاومت را ایجاد کرده است گفت: سربازان امروز ما در جبهه مقاومت همه پرورش یافته مکتب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هستند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با موکبداران اربعین گفت: مقام معظم رهبری فرمودند به دنبال تشکیل تمدن نوین انقلاب اسلامی هستیم و اربعین یک وسیله است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در 40 سال گذشته در تمام عرصه‌ها پیروز بودیم و دشمن را به عقب رانده‌ایم افزود: روند انقلاب اسلامی در عرصه جهانی به سرعت در حال پیشروی است.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما پیروزیم» برگزار می‌شود عنوان کرد: رژه نیروهای مسلح در کرمان در روز اول هفته دفاع مقدس در بلوار 22 بهمن برگزار می‌شود.

رونمایی از تولیدات جدید وزارت دفاع در رژه نیروهای مسلح کرمان

سردار ابوحمزه با بیان اینکه در این مراسم امکانات جدیدی از تولیدات وزارت دفاع به نمایش گذاشته می‌شود افزود: مراسم تجلیل از سربازان نمونه نیز در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامی نگاه به سربازی، نگاه عقیدتی و عبادی است گفت: نگاه ما در سپاه پاسداران کادرسازی و جانشین‌پروری برای آینده انقلاب اسلامی است.

اجرا بیش از 1200 پروژه برای اقشار ضعیف استان کرمان

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه از سال گذشته هزار و 220 پروژه را در سطح استان در دستور کار داریم که عمده آنها برای قشر ضعیف و متوسط جامعه است عنوان کرد: 746 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان و با مشارکت کمیته امداد در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه 300 واحد مسکونی نیز با تفاهم با بهزیستی استان برای معلولان استان کرمان ساخته می‌شود گفت: در شهر حمیدیه 300 واحد مسکونی برای سیلزدگان توسط سپاه ثارالله استان کرمان در حال احداث است و در حال حاضر گروه‌های جهادی در منطقه فعال هستند.

آمادگی صددرصدی سپاه برای کمک به دستگاه‌های دولتی

سردار ابوحمزه با بیان اینکه سپاه و بسیج آمادگی همه جانبه برای کمک به دستگاه‌های دولتی برای رفع مشکلات مردم به‌ویژه در مناطق محروم دارند گفت: به استانداری کرمان نیز اعلام کردیم.

وی با اشاره به اینکه بصیرت‌افزایی در جامعه یک اصل مهم است و تمام حرکت‌های امام حسین(ع) در مسیر قیام عاشورا همراه با بصیرت‌افزایی در جامعه آن زمان بود افزود: بعضی‌ها میگویند سپاه چرا در مسائل سیاسی دخالت می‌کند در حالی‌که ما تحلیل سیاسی داریم اما در انتخابات از هیچ فرد و گروهی حمایت نمی‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه به هیچ عنوان در انتخابات وارد مصداق نمی‌شود گفت: ما مسائل زمان را مطرح و به مردم آگاهی و شناخت خواهیم داد و معیارها و ملاک‌ها را برای انتخاب اصلح تبیین می‌کنیم تا مردم تشخیص درستی داده و انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه در استان کرمان حدود یک میلیون نفر بسیجی داریم افزود: تعداد زیادی بازنشسته نیروهای مسلح داریم و همه اینها بخشی از مردم هستند.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه کار سپاه آگاهی دادن به جامعه است و با هر کسی که اقدام به انحراف جامعه از مبانی دین و انقلاب و عبور از خط قرمزها را داشته باشد مقابله می‌کنیم تصریح کرد: مجلس ما باید پاسخگو باشند و حق مردم مطالبه‌گری از هر مسئولی است.

وی با اشاره به اینکه چیزی که امروز در مجلس در رابطه با مطالبه‌گری مطرح است اشتباه بوده افزود: متاسفانه فلان نماینده مجلس می‌گوید نه؛ نباید از ما مطالبه‌گری شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در کارهای اقتصادی به‌دنبال آورده‌ای برای سپاه نیستیم گفت: هدف ما کار برای محرومان است و در اجرای طرح‌ها از امکانات و منابع داخلی سپاه هم گذاشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در بحث مفاسد اقتصادی سپاه کرمان وارد شده و بنای رسانه‌ای کردن نداشتیم افزود: هفته‌ای نیست که یک سوژه جدید را آغاز و معرفی نکنیم اما این مسئله را رسانه‌ای نکرده‌ایم.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه سپاه با مفسدان اقتصادی هیچ تعارفی ندارد گفت: با کسانی که در این شرایط به‌دنبال سودجویی از حق مردم هستند برخورد قاطع خواهد کرد.

وی با عنوان اینکه بالغ بر دو هزار پایگاه بسیج در استان کرمان گشت رضوی را راه‌اندازی کردند افزود: هر میزان دستگیری داشته باشند تحویل کلانتری‌های محلات می‌شود و این اقدام در راستای برقراری امنیت محلات است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه دو سه مورد را فقط اطلاع‌رسانی کردیم که یکی از آنها پرونده مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس جمهور بود گفت: اخیرا و با تغییر رئیس قوه قضائیه متوجه شدیم که به‌زودی دادگاه این پرونده برگزار و رسیدگی می‌شود.

وی عنوان کرد: از اول تا پنج مهر همزمان با اقامه نماز مغرب عملیات کربلای سه در موزه دفاع مقدس بازسازی می‌شود و جزو برنامههای هفته دفاع مقدس است.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'فرمانده سپاه کرمان: سپاه با مفسدان اقتصادی هیچ تعارفی ندارد ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز