cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ ساعت ۱۲:۴۰
قزوين قزوین
رئیس ستاد لشگر ۱۶ زرهی قزوین: دفاع مقدس سند حقانیت ایران در مقابل مستکبران جهان است
تعداد بازدید صفحه : 17
رئیس ستاد لشگر ۱۶ زرهی قزوین: دفاع مقدس سند حقانیت ایران در مقابل مستکبران جهان است
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ ساعت ۱۲:۴۰
قزوين ، قزوین اجتماعی ایران ، سبز

رئیس ستاد لشگر ۱۶ زرهی قزوین گفت: دفاع مقدس اگر چه به ما تحمیل شد اما برای مستکبرین جز روسیاهی چیزی نداشت به سند حقانیتی برای اثبات اقتدار و عزت ایران در مقابل جهانیان تبدیل شد.

به گزارش خبرگذاری ایرانیان سبز از قزوین، مهرداد صفری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قزوین با اشاره به برنامه‌های لشگر 16 زرهی استان قزوین در هفته دفاع مقدس در قزوین بیان کرد: اگر چه جنگ تحمیلی و به عبارتی دفاع مقدس روزهای سختی برای مردم کشور ما ایجاد کرد و مردم و انقلاب اسلامی را در شرایط دشواری قرار دارد اما دستاوردهایی نظیر اثبات قدرت ایران، اعتقاد جوانان ایرانی و اثبات دشمنی ابرقدرت های دنیا با ایران را به همراه داشت.

وی بیان کرد: در همین روزهای دفاع مقدس ایران دوست و دشمن را شناخت، چرا که به اذعان بسیاری از صاحبان قدرت در دنیا ایران در دفاع مقدس در مقابل 50 کشور جهان ایستادگی کرد، آن هم با کمترین امکانات و زمانی که تازه از انقلاب و مشکلات و مبارزات آن فارغ شده بود.

رئیس ستاد لشگر 16 زرهی قزوین افزود: اکنون از روزهای انقلاب و دفاع مقدس برای ما ارزش‌ها و دستاوردهای بزرگی به یادگار باقی مانده است که اگر بتوانیم به تبیین آن‌ها بین نسل جوان بپردازیم در مقابل هجمه‌های دشمن ایمن خواهیم بود.

صفری تصریح کرد: تجاربی که ایران در این سال‌ها کسب کرده است باید به عنوان یک گنجینه ارزشمند مورد حفاظت و حراست قرار گیرد و برای تبیین آن بین جوانان گام برداشته شود.

وی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های جنگ با ایران از سال‌ها قبل از حمله عراق آماده شده بود و گویا با خریداری سلاح و عدم تحویل آن به کشور و یا تضعیف بنیه دفاعی کشور از داخل برنامه‌ریزی برای این جنگ در حال رقم خوردن بود که با انقلاب اسلامی نقشه‌های دشمن تغییر کرد و مردم شریف ایران اجازه ندادند مستکبرین جهان به اهداف خود برسند.

رئیس ستاد لشگر 16 زرهی استان قزوین گفت: اکنون در آستانه هفته دفاع مقدس با رژه نیروهای مسلح کشور در سراسر استان‌های ایران و برگزاری برنامه‌های مختلف این هفته را گرامی خواهیم داشت تا دشمن بداند این جنگ تحمیلی جز سرافکندگی و خواری خودشان چیزی برایشان نداشت ولی موجب عزت و اقتدار بیشتر ایران اسلامی شد.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'رئیس ستاد لشگر ۱۶ زرهی قزوین: دفاع مقدس سند حقانیت ایران در مقابل مستکبران جهان است ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز