cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ ساعت ۱۱:۲۶
تهران تهران
۵۰ درصد مشکلات واحدهای تولید استان تهران ناشی از تعاملات بانکی است
تعداد بازدید صفحه : 18
۵۰ درصد مشکلات واحدهای تولید استان تهران ناشی از تعاملات بانکی است
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ ساعت ۱۱:۲۶
تهران ، تهران اجتماعی ایران ، سبز

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: ۵۰ درصد پرونده واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی استان پیرامون مشکلات آن‌ها با بانک در جریان دریافت تسهیلات و یا موارد جریمه‌ای و غیره است.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز از تهران، یدالله صادقی عصر امروز در جلسه رفع موانع تولید با بیان اینکه عمده مشکلات واحدهای تولیدی استان ناشی از تعاملات آن‌ها با فعالان بانکی است اظهار داشت: 50 درصد پرونده واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی استان پیرامون مشکلات آن‌ها با بانک است که در جریان دریافت تسهیلات و یا موارد جریمه‌ای و غیره مشکلاتی را در مسیر رونق تولید ایجاد کرده است.

وی با اشاره به انتخاب رئیس بانک مرکزی به عنوان جانشین ستاد اقتصادمقاومتی در استان تهران تصریح کرد: امید است با این انتخاب شایسته بتوان گامی مهم و موثر در مسیر رفع مشکلات اقتصادی استان برداریم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در جهت رونق تولید افزود: حمایت و همراهی بانک ها با واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی زمینه را برای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری فراهم می‌سازد.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: راهکار اصلی کشور برای مقابله با تهدیدات اقتصادی دشمن، توجه به شعار سال است و تنها راه حل دولتمردان برای غلبه بر جنگ اقتصادی دشمن توجه به رونق تولید است که منطبق با مسأله عمومی کشور طراحی شده است.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر '۵۰ درصد مشکلات واحدهای تولید استان تهران ناشی از تعاملات بانکی است ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز