(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

استاندار تهران: عدم تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی مهم‌ترین راهبرد در شرایط کنونی کشور است

استاندار تهران: عدم تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی مهم‌ترین راهبرد در شرایط کنونی کشور است

تهران تهران

استاندار تهران گفت: راهبرد و استراتژی اصلی برای استمرار فعالیت واحدهای تولیدی در شرایط موجود مقاومت در برابر تعطیلی آن‌هاست تا بتوان با ایجاد اشتغال و رونق تولید از شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه دشمن عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز از تهران، انوشیروان محسنی بندپی عصر امروز در جلسه ستاد رفع موانع تولید با اشاره به هجمه‌ها و تحریم‌های اقتصادی دشمن اظهار داشت: در شرایط کنونی فرصتی بسیار استثنایی در راستای پیشرفت اقتصادی و رونق تولید ایجاد شده که این امر در سایه شعارهای سال‌های اخیر مقام معظم رهبری باید قدر دانسته شود تا بتوان از این شرایط سخت عبور کرد.

وی با بیان اینکه اقتصاد شاه کلید توسعه هر کشور است تصریح کرد: هر کشوری که از اقتصاد قوی برخوردار است مردم آن قطعاً سلطه‌پذیر نخواهد بود؛ چرا که ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم قطعا سبب رونق اقتصاد خواهد شد.

استاندار تهران افزود: در حالی بانک‌ها به عنوان قوه محرکه و تحرک‌آفرین فرمان اقتصاد مقاومتی مطرح می‌باشند که به همراه تأمین اجتماعی و امور مالیاتی 3 عامل کندکننده یاد شده‌اند.

محسنی بندپی ادامه داد: متأسفانه در برخی موارد اعمال سلیقه بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در رسیدگی پرونده‌های واحدهای تولیدی مشکلاتی را ایجاد کرده است که عمده مشکل فقدان نهادهای نظارتی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: راهبرد و استراتژی واحدهای تولیدی در شرایط موجود مقاومت در برابر تعطیلی آن‌هاست تا بتوان با ایجاد اشتغال و رونق تولید از شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه دشمن عبور کرد.تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 51