cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ ساعت ۱۰:۵۸
تهران تهران
برای دفن پسماند‌های صنعتی چرمشهر زمین تخصیص داده می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 24
برای دفن پسماند‌های صنعتی چرمشهر زمین تخصیص داده می‌شود
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ ساعت ۱۰:۵۸
تهران ، تهران اجتماعی ایران ، سبز

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اختصاص زمین برای دفن پسماند شهرک صنعتی چرمشهر گفت: مقرر شد ظرف مدت یک هفته زمین از سوی منابع طبیعی تحویل موقت شده و سازمان همیاری‌ها نیز تراش‌ها را مستقر کند.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبزاز تهران، محمد امامی امین عصر امروز در جلسه کارگروه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری با اشاره به مشکلات زیرساختی در شهرک‌های صنعتی استان تهران اظهار داشت: در مورد فعالیت 8 شهرک خصوصی پیشین و شهرک‌های جدیدالتأسیس وضع موجود باید حفظ و بخش‌هایی که اراضی خالی دارند کاربری جدیدی برای آن‌ها تعریف شود.

وی سپس با اشاره به مشکلات شهرک صنعتی دماوند بیان کرد: تخصیص هزینه آب مهم‌ترین مشکل این شرکت است که چون در حیطه کاری دستگاه‌های استانی قرار ندارد موضوع از دستور کار خارج شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران همچنین در مورد جابه‌جایی محل تخلیه نخاله‌های سنگبری در شهرری افزود: مهم‌ترین مشکل در این زمینه در مورد قانون ایجاد مجتمع‌های صنفی است که صدور مجوز را در اختیار مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قرار می‌دهد و چون نظر سازمان صمت بر این است که قانون ماده 5 توسط دیوان عدالت اداری ابطال شده بنابراین دیگر اثرگذاری لازم را ندارد از این‌رو مقرر شد برای هفته آینده جلسه‌ای پیرامون این موضوع تشکیل و تصمیم‌گیری‌های لازم انجام شود.

امامی امین ادامه داد: در مورد وضعیت پسماند شهرک صنعتی چرمشهر نیز مقرر شد ظرف مدت یک هفته زمین از سوی منابع طبیعی تحویل موقت شود و سازمان همیاری‌ها نیز تراش‌ها را مستقر کند تا موضوع انتقال زباله‌ها هر چه سریع‌تر صورت پذیرد.

وی در پایان با اشاره به احداث مجتمع گردشگری بین‌راهی تحت عنوان «تخت رستم» در شهریار نیز خاطرنشان کرد: طرح ظرف هفته آینده در کمیسیون تبصره 1 ماده 1 مورد بررسی قرار می‌گیرد که براساس نظر اعضای کمیسیون تصمیم‌گیری‌های لازم انجام خواهد شد.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'برای دفن پسماند‌های صنعتی چرمشهر زمین تخصیص داده می‌شود' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز