(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

سرمربی سابق ذوب‌آهن هدایت فوتبالیست‌های سپاهان را بر عهده گرفت

سرمربی سابق ذوب‌آهن هدایت فوتبالیست‌های سپاهان را بر عهده گرفت

اصفهان اصفهان

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان به تیم فوتبال سپاهان پیوست.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز از اصفهان، مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان روز گذشته برگزار شد و 12 تیم حاضر در این فصل از رقابت‌ها حریفان خود را شناختند.

لیگ برتر فوتبال بانوان از 19 مهرماه آغاز می‌شود و تیم‌های زاگرس شیراز، پارس جنوبی بوشهر، شهرداری بم، ملوان بندرانزلی، همیاری آذربایجان غربی، شهرداری سیرجان، پالایش گاز ایلام، ذوب‌آهن اصفهان، هیئت فوتبال البرز، آویسا اهواز، سپاهان اصفهان و آذرخش کردستان در این دوره از مسابقات حضور دارند.

تیم‌ها تا 9 مهرماه زمان دارند تا اسامی 14 بازیکن خود را در سازمان لیگ ثبت کنند. در صورت انصراف 2 تیم از حضور در مسابقات نیز 10 تیرماه قرعه‌کشی دوباره‌ای انجام خواهد شد.

در حالی که تیم‌های حاضر در لیگ امسال این روزها مشغول مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنان و کادرفنی مورد نظر خود هستند، امروز خبر رسید بیان محمودی سرمربی فصل گذشته ذوب‌آهن هدایت تیم همشهری یعنی سپاهان را بر عهده گرفته است.

محمودی که 2 فصل قبل سرمربی‌گری تیم راه‌یاب ملل مریوان را بر عهده داشت، در فصل گذشته هدایت ذوب‌آهن اصفهان را بر عهده گرفته و جانشین مژگان مدایم‌زاده شده بود.

ذوب‌آهن در پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال بانوان و در دومین سال حضور خود در این مسابقات در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفت و محمودی در فصل پیش رو سرمربی‌گری را در سپاهان دنبال خواهد کرد.

هدایت سپاهان در فصل گذشته لیگ برتر بر عهده سمیه شهبازی بود که با این تیم به مقام سوم مسابقات رسید.اصفهان اصفهان اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 57