(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

سپاهان و نفت مسجدسلیمان؛ پیش به سوی صدر

سپاهان و نفت مسجدسلیمان؛ پیش به سوی صدر

اصفهان اصفهان

تیم فوتبال سپاهان در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر میزبان تیم نفت مسجدسلیمان است.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز از اصفهان، هفته چهارم از دور رفت رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس، روز جمعه 29 شهریورماه با برگزاری 7 دیدار آغاز می‌شود که در یکی از این رقابت‌ها، سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان تیم نفت مسجدسلیمان است.

سپاهان که لیگ نوزدهم را با اقتدار کامل آغاز کرده و از همان هفته نخست خود را به عنوان یکی از جدی‌ترین مدعیان قهرمانی معرفی کرد، باید در چهارمین گام از فصل جدید آماده مصاف با نفت مسجدسلیمان شود. دیداری سخت و حساس که در صورت پیروزی شاگردان قلعه‌نویی، با توجه به بازی‌های سنگین رقبای اصلی سپاهان، یعنی شهرخودرو و سایپا در کنار نتیجه شهرآورد تهران می‌تواند این تیم را به صدر جدول برساند.

شاگردان قلعه‌نویی در حالی آماده مصاف با نفت مسجدسلیمان می‌شوند که در 3 هفته نخست 2 برد و یک تساوی کسب کرده و با 7 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی جای دارند. سپاهانی‌ها هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان به میدان رفته و با وجود بازی نسبتاً خوبی که ارائه دادند، با تساوی بدون گل متوقف شدند.

تقابل سپاهان و نفت مسجد سلیمان را می‌توان ابتدای پیچ خطرناک لیگ برای زردپوشان دانست. سپاهان در هفته‌های پنجم تا دهم، 5 بازی سنگین مقابل تیم‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن، سایپا، پارس جنوبی و تراکتور دارد و بازی با تیم گل‌گهر سیرجان تنها تقابل نسبتاً آسان آنها در این مدت به شمار می‌آید. از طرف دیگر رقابت نزدیک تیم‌های نخست تا هفتم جدول در کنار حضور 5 مدعی جدی در لیگ نوزدهم فرصت کوچک‌ترین اشتباهی را از سپاهانی‌ها گرفته و همین امر، می‌تواند کار را برای آنها تا حد زیادی سخت کند، اما قلعه‌نویی نشان‌ داده که به سادگی از موقعیت پیش‌آمده برای رسیدن به صدر جدول نمی‌گذرد.

سپاهان این روزها در اوج قرار دارد، زردپوشان اصفهانی که ‌فصل گذشته نیز از مدعیان جدی قهرمانی بودند و در واپسین هفته این عنوان را به پرسپولیس واگذار کردند، با بازیکنانی که به این تیم اضافه شدند، لیگ نوزدهم را مقتدرتر از فصل قبل آغاز کرده و در 3 هفته ابتدایی نه تنها نتایج نسبتاً خوبی به دست آورده، بلکه باز