(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

پیشنهاد معاون استاندار تهران برای اختصاص بیمه تجمیعی به واحدهای تولیدی

پیشنهاد معاون استاندار تهران برای اختصاص بیمه تجمیعی به واحدهای تولیدی

تهران تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به لزوم حمایت از واحدهای تولید پیشنهاد اختصاص بیمه تجمیعی برای واحدهای تولیدی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از تهران، محمد امامی امین عصر امروز در جلسه رفع موانع تولید با اشاره به لزوم حمایت از واحدهای تولیدی اظهار داشت: بخش خصوصی با توجه به شرایط تولید علاقه‌مند به توسعه اشتغال است منتهی هزینه بیمه برای آن‌ها سنگین است.

وی بیان کرد: شرایط موجود پاسخگوی هزینه‌های واحدهای تولیدی نیست و پیشنهاد این است که بیمه تجمیعی برای واحدهای تولیدی ایجاد کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ادامه داد: اکنون واحدهای تولیدی که بالای 5 نفر نیرو دارند هزینه بالاتری را برای بیمه پرداخت می‌کنند در حالی که با کمک بیمه‌ای به آن‌ها می‌توان هزینه‌های کمتری پرداخت کرد و افراد بیشتری را تحت پوشش قرار داد.

امامی امین در پایان خاطرنشان کرد: پیشنهاد این است که کارگاه‌هایی که تعداد زیادی نیرو دارند به جای اینکه به صورت نفری بیمه شوند به صورت تجمیعی درصدی تعیین شوند تا مشوقی برای کارگاه باشد و میزان جذب نیرو و ایجاد اشتغال بالاتر برود.تهران تهران اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 49