(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

۲۱۰ واحد از منازل سیل‌زدگان گمیشان توسط بسیج سازندگی سپاه گیلان بازسازی شد

۲۱۰ واحد از منازل سیل‌زدگان گمیشان توسط بسیج سازندگی سپاه گیلان بازسازی شد

گيلان رشت

مسئول سازمان بسیج سازندگی گیلان گفت: بسیج سازندگانی سپاه قدس گیلان ۲۱۰ واحد از منازل آسیب‌دیده سیل زدگان گمیشانی را تعمیر کرده و به صاحبانشان تحویل داد.

احمد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در رشت، در مورد روند ساخت و بازساری واحدهای مسکونی در منطقه سیل‌زده گمیشان گلستان اظهار داشت: بسیج سازندگانی سپاه قدس گیلان توانست عملیات بازسازی 210 واحد از منازل آسیب‌دیده سیل زدگان گمیشانی را به پایان برساند و این واحدها را به صاحبانشان تحویل دهد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی گیلان با بیان اینکه عملیات ساخت و بازسازی منازل سیل‌زدگان شهرستان گمیشان به بسیج سازندگی این استان محول شده است عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ساخت 150 واحد و بازسازی و تعمیر 350 واحد از منازل سیل‌زدگان گمیشانی به بسیج سازندگی سپاه گیلان واگذار شد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه تمامی این واحدهای مسکونی اشاره شده متعلق به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است تصریح کرد: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان بلافاصله پس از اعلام این مأموریت، کار ساخت و بازسازی منازل را شروع کرد به طوری‌که تاکنون عملیات تعمیر و بازسازی 210 واحد را به اتمام رسانده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی ساخت 80 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان گمیشان خبر داد و ابراز داشت: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان بلافاصله پس از اینکه پرونده مربوط به سایر واحدها به آن تحویل داده شود عملیات اجرایی ساخت مابقی منازل سیل زدگان شهرستان گمیشان را آغاز خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی گیلان در پاسخ به این پرسش که آیا کار ساخت و بازسازی این منازل تا پایان امسال به اتمام می‌رسد یا خیر خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از تمام ظرفیت‌ها و توان خود استفاده می‌کند تا منازل سیل‌زدگان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی گمیشان تا پایان سال به آن‌ها تحویل داده شود.

ابراهیمی از عزم و اراده جدی بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان برای تحویل دادن واحدهایی که هم‌اکنون عملیات اجرایی ساخت و بازسازی آن‌ها آغاز شده است سخن گفت و افزود: با ادامه یک کار جهادی و بزرگ انتظار داریم تا قبل از فرا رسیدن ایام عید نوروز شاهد اسکان خانوارهای سیل‌زده گمیشانی در منازل جدیدشان باشیم.

وی حمایت‌های مردمی و خیران نیکوکار گیلانی از سیل‌زدگان و مشارکت آنان در امر ساخت و بازسازی منازل مسکونی آنان را مورد تأکید قرار داد و گفت: با حضور گروه‌های جهادی و با کمک‌های خیران امیدواریم بتوانیم کار ساخت و بازسازی 500 واحد از منازل سیل‌زده شهرستان گمیشان را در موعد مقرر تمام کنیم.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 67