cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۴ ساعت ۱۲:۱۶
تهران تهران
 مرحله نخست جشن عاطفه‌ها ۷ شهریورماه برگزار می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 15
مرحله نخست جشن عاطفه‌ها ۷ شهریورماه برگزار می‌شود
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۴ ساعت ۱۲:۱۶
تهران ، تهران اجتماعی ایران ، سبز شهریور جشن ، عاطفه ، ها

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در دو مرحله‌ گفت: مرحله نخست در ۷ شهریورماه و مرحله دوم در ۱۰ مهرماه در مدارس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از تهران، حمیدرضا شیران صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در دو مرحله اظهار داشت: مرحله نخست این جشن روز پنج‌شنبه 7 شهریورماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد در سطح شهر و جمعه 8 شهریورماه در مصلی‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.

وی همچنین بیان کرد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها چهارشنبه 10 مهرماه در مدارس و با حضور دانش‌آموزان، اولیا و مربیان آن‌ها برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران سپس به نیاز اصلی دانش‌آموزان نیازمند برای آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و افزود: کیف، کفش، پوشاک، نوشت‌افزار، هزینه کتاب و ثبت‌نام از مهم‌ترین نیازهای دانش‌آموزان است که در قالب بسته‌های حمایتی و به ارزش 4 میلیون ریال آماده و بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود.

شیران همچنین ادامه داد: هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها اشاعه فرهنگ نوع‌دوستی و ترویج سنت حسنه اسلامی است که در این راستا کمک‌های مردم نیک‌اندیش استان برای برطرف کردن نیاز دانش‌آموزان نیازمند دریافت می‌شود.

وی در پایان با اشاره به دریافت کمک‌های مردمی از طرق روش‌های الکترونیکی نیز خاطرنشان کرد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از تلفن گویای 0217355 با درج عدد 4، شماره‌گیری کد دستوری #3*5*021*8877*، شماره کارت 6037997900002008 و شرکت در پویش #تا مهر با همدلی کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند اختصاص دهند.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر ' مرحله نخست جشن عاطفه‌ها ۷ شهریورماه برگزار می‌شود' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز