cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ ساعت ۰۷:۳۷
خانه جوان شهرستان ملارد تأسیس می‌شود
تعداد بازدید صفحه : 24
خانه جوان شهرستان ملارد تأسیس می‌شود
دسته بندی خبر:
تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ ساعت ۰۷:۳۷

فرماندار شهرستان ملارد از تأسیس خانه جوان این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از تهران، حسین توکلی کجانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تأسیس خانه جوان شهرستان ملارد اظهار داشت: با توجه به تخصیص زمین تلاش داریم تا بتوان با بودجه وزارت ورزش و جوانان، مجموعه خانه جوان شهرستان ملارد را احداث کنیم.

وی با اشاره به حضور مؤثر جوانان در کارگروه‌های مختلف شهرستان ملارد بیان کرد: مجمع جوانان ملارد یکی از فعال‌ترین مجامع این شهرستان است که با برنامه‌ریزی صورت گرفته فعالیت‌های خوب و مستمری در پیگیری مسائل شهرستان ملارد دارند.

فرماندار شهرستان ملارد افزود: استفاده از تفکر جوانان در حوزه هنر و مسائل اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی نقش تأثیرگذاری در بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود دارد و شرایط را برای ادامه مسیر پیشرفت بدون توقف فراهم می‌کند.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: باید شرایطی فراهم شود که استعدادهای جوانان نخبه زمینه بروز و ظهور پیدا کند و علاوه بر این با بها دادن به جوانان از توانمندی‌های آن‌ها برای برون‌رفت از مشکلات شهرستان ملارد استفاده کرد.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'خانه جوان شهرستان ملارد تأسیس می‌شود' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز