(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

ممنوعیت تبلیغ اجناس خارجی در کشور جدی گرفته شود

 ممنوعیت تبلیغ اجناس خارجی در کشور جدی گرفته شود

امام جمعه موقت شهریار با انتقاد از تبلیغ اجناس خارجی در کشور گفت: مسئولان در مسیر حمایت از تولیدات داخلی، طرح ممنوعیت تبلیغ اجناس خارجی را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگارایرانیان سبز از شهریار، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر رفیعی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید قربان شهریار که با حضور مردم خداجو و نمازگزار شهریار در محل مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت اعیاد امامت و ولایت اظهار داشت: داستان فرمان خداوند به ابراهیم خلیل‌الله در قربانی کردن فرزند و همراهی فرزند با پدر یادآور داستان شهید حججی‌ها است که به قربانگاه می‌رفت در حالی که چهره‌اش خواست الهی موج می‌زد و به واقع تسلیم الهی بود.

وی بیان کرد: خانواده‌های شهدا نیز این کلام را از خداوند دریافت کرده و زیر سایه جامعه اسلامی از این مهم سربلند بیرون آمدند و اکنون نیز که مردم ما در مشکلات اقتصادی قرار دارند با تأسی از شهدا و امام شهدا این مهم یعنی «صَدَقتَ» تصدیق شدن و سربلند شدن را دریافت خواهند کرد.

امام جمعه موقت شهریار ادامه داد: تسلیم حق بودن و دنبال رضایی الهی بودن صفتی بسیار رفیع و برجسته است که همه باید خود را به آن متخلص کنیم، امروز در قنوت نماز عید قربان یک کلام را بارها تکرار کردیم و اینکه سر و دل ما را از هوا و هوس خالی کن، چرا که سر و دلی که از هوا و هوس باشد حرف خدا، قرآن و پیامبر اکرم(ص) در آن جایی ندارد.

رفیعی افزود: امروز مسئولان باید بیش از گذشته تقوا پیشه کنند و در مسیر خدمت‌رسانی به مردم حرکت کنند، این زیبنده نیست در کشوری با چنین ظرفیتی، این همه مشکل وجود داشته باشد و به جای اینکه در مسیر شعار سال حرکت کنیم شاهد تبلیغ اجناس خارجی در کشور باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان در مسیر رشد، توسعه و تعالی تولید ملی و حمایت از آن قدم بردارند و این موضوع نه در حرف بلکه باید در مقام عمل باشد و به دور از هر تخطی در مسیر خدمت به مردم که همان مسیر الهی است حرکت کنند.تعداد بازدید صفحه : 74