(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

قزوین| سهم دستگاه ها باید در ایجاد امنیت جامعه مشخص شود

قزوین| سهم دستگاه ها باید در ایجاد امنیت جامعه مشخص شود

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: همه دستگاه ها باید سهم خود را در ایجاد امنیت در جامعه مشخص کنند چرا که این ماموریت جمعی جز با مشارکت همه مردم و دستگاه ها محقق نخواهد شد.

به گزارش خبرنگاری ایرانیان سبز از قزوین، سردار مهدی حاجیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه امروز برنامه های فرهنگی دشمن  و به عبارتی تهاجم فرهنگی تغییراتی در سبک زندگی مردم ایجاد کرده است و از این رو در این شرایط نقش خبرنگار هوشمند و انقلابی بسیار پر اهمیت است.

وی بیان کرد :امروز شما خبرنگاران سربازانی هستند که در حال دفاع از کیان جمهوری اسلامی است که نظام دو قطبی شرق و غرب را در هم شکست و توانست امروز در برابر متسکبران و غارتگران جهان بایستد و همین مقاومت و ایستادگی ها و همین روشنگری های شما سربازان حوزه رسانه کردید باعث بصیرت و آگاهی مردم شدو اعتماد مردم به نظام با همین اقدامات حرفه ای شما دو چندان شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: مردم این دست آهنین پشت دستکش مخملی را امروز به همت شما مشاهده کردند و شما با تنویر افکار عمومی باعث شدید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنیا معرفی شود.
 

سردار حاجیان خاطرنشان کرد: اولین المان و اولین فاکتور در تولید امنیت آگاهی و عقلانیت است که با مشارکت اصحاب رسانه می توانیم بصیرت، آگاهی و درک صحیحی از مطالب به جامعه بیان کنیم.

وی افزود: دومین فاکتور این مسئله میتواند قانون مداری و هنجارسازی باشد که ارتقاء این امنیت پایدار نیازمند همکاری های موثر بین نیروی انتظامی و خبرنگاران و اصحاب رسانه باشد.

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: صدا و سیما و رسانه ها در این میان تصمیم شوم آمریکا را برای مردم روشن کردند و نقش عمومی شما در بحص اطلاع رسانی همین ایجاد وحدت و همبستگی برای جامعه است و افزایش قانون مداری و تشویق برای رعایت قانون از موضوعات ما در نیروی انتظامی است.

 حاجیان بیان کرد :از این رو با فعالیت های شما ما میتوانیم یک جامعه مدنی قانومند در کشور داشته باشیم و همین تاثیر رسانه ها در دین و معنویت باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: درحوزه  امنیت شما عزیزان به ما کمک کردید احساس امنیت را در استان توسعه دهیم و کمک کردید که مردم سهم خودشان را در نیروی انتظامی مشخص کنند و سامانه 197 نیروی انتظامی که سامانه ارتباط مستقی ماست به عنوان یک پیشگیری اجتماعی موجب آگاهی از ضعف و قوت ما در مجموعه است.

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین تصریح کرد:  مردم باید در تولید امنیت سهم داشته باشند و نهادها باید قدر و سهم خود را مشخص کنند و با روشنگری شما هر نهادی باید ارزش و قدر خود را در ایجاد امنیت برای مردم تبیین نماید.

حاجیان عنوان کرد: مردم اگر در تولید امنیت سهم خود را مشخص نکنند این احساس ایجاد نمی شود از این رو ایجاد احساس امنیت در جامعه  ماموریت مشترکی که در باید به کمک مردم و نهادها مشخص شود.

وی گفت: خبرنگاران به صورت حرفه ای ما را در انجام ماموریت هایمان در روشنگری برای مردم کمک کنند چرا که امروز در همه موارد و توطئه و فتنه ها با همین روشنگری حل و فصل خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین افزود :ما باید در شایعات مقابله به موقع داشته باشیم تا سیاه نمایی و دروغ گویی ها در فضای مجازی مشخص شود و از اقتدار واقعی نظام وپلیس صیانت شود.

سردار عنوان کرد: پلیس به عنوان مجری قانون وظیفه برخورد با جرائم و تخلفات مشخص در قانون را دارد و شما باید کمک کنید که پلیس ما اقتدار بیشتری داشته باشد.

وی در پایان از زحمات خبرنگاران رسانه های گروهی استان قزوین تقدیر کرد.تعداد بازدید صفحه : 75