(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

مرکز تخصصی ورزش در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شود

مرکز تخصصی ورزش در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شود

چهارمحال بختياري شهركرد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه باید یک مرکز تخصصی ورزش راه‌اندازی شود، گفت: در ارتباط با رشته تربیت بدنی باید سرفصل‌ها اصلاح و برنامه‌های رشته‌های ورزشی تقویت شود.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از شهرکرد، احمدرضا پیش بین شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتامیه پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی شهرکرد با اشاره به اینکه قهرمانان این رقابت‌ها مسئولیت بالایی در دانشگاه دارند،اظهارداشت: از کادر اجرایی و مسئولانی که این حرکت بالنده را شکل دادند باید قدردانی کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان لزوم وجود یک واحد دانشگاهی مختص ورزش در هر استان افزود: در 15 استان مراکز علمی کاربری ورزش و جوانان در حال تعطیلی است که باید با کمک باشگاه‌های ورزشی واحدهای مختص ورزش را راه‌اندازی کرد.

وی با اشاره به اینکه در چهارمحال و بختیاری به عنوان میزبان پنجمین المپیاد باید یک مرکز تخصصی ورزش راه‌اندازی شود، اضافه کرد: در ارتباط با رشته تربیت بدنی باید سرفصل‌ها اصلاح و برنامه‌های رشته‌های ورزشی تقویت شود.

پیش بین با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید 98 طرحی با این عنوان که تربیت بدنی رشته دوم دانشگاهی باشد ارائه دادیم، ادامه داد: در صورت اخذ گواهی از وزارت علوم این طرح اجرایی می‌شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه در ورزش همگانی سرمایه گذاری بالایی در این دانشگاه شده است، گفت: مجموع فعالیت ورزشی دانشگاه‌های دولتی نیمی از هزینه دانشگاه علمی کاربردی است.

پیش بین در پایان افزود: شرکت کنندگان این المپیاد سفیران فرهنگی میزبان هستند.چهارمحال بختياري شهركرد اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 62