(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

۴۴۸ نفر در گیلان برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کردند/چند چهره شاخص در میان داوطلبان روز آخر

۴۴۸ نفر در گیلان برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کردند/چند چهره شاخص در میان داوطلبان روز آخر

-

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: تا این لحظه ۴۴۸ نفر در سراسر گیلان برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند.

محمود قاسم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در رشت با اشاره به آمار کلی تعداد داوطلبان ثبت‌نام‌ کننده در انتخابات پیش رو اظهار داشت: تا این لحظه 448 نفر از سراسر گیلان برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: آمار مذکور ممکن است به دلایل مختلف اعم از انصراف کاندیدا تغییر کند و دستخوش تغییرات شود لذا آمار دقیق و رسمی فردا توسط استانداری گیلان اعلام می‌شود.

طبق اعلام ستاد انتخابات استان گیلان در هفتمین و آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 137 نفر در استان نام‌نویسی نهایی کردند که از این تعداد 115 نفر مرد و 22 نفر زن هستند.

در پایان آخرین روز از نام‌نویسی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مجموعاً 131 داوطلب در فرمانداری شهرستان رشت ثبت‌نام کردند که از این تعداد 110 نفر مرد و 21 نفر زن هستند.

نظرعلی علیزاده از چهره‌های سیاسی مطرح گیلان نیز که قایم مقامی سپاه قدس گیلان، مسئولیت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی، دبیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و ریاست مجمع عالی بسیج گیلان را در کارنامه کاری خود دارد امروز در فرمانداری رودسر ثبت‌نام کرد.

محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس، حسن تأمینی نماینده دوره هشتم و نهم مجلس از رشت و صفر نعیمی‌رز نماینده مردم آستارا در دوره نهم مجلس شورای اسلامی نیز امروز با حضور در حوزه‌های انتخابیه مربوط به خود برای انتخابات پیش رو ثبت‌نام کردند.

حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی و دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان نیز امروز با حضور در فرمانداری شهرستان رشت اقدام به نام‌نویسی کرد.- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 34