(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

فرماندار بهارستان دریافت هزینه از خانواده‌های کشته شده معترضان را تکذیب کرد

 فرماندار بهارستان دریافت هزینه از خانواده‌های کشته شده معترضان را تکذیب کرد

-

فرماندار شهرستان بهارستان خبر دریافت هزینه از خانواده‌های کشته شده معترضان را تکذیب کرد و گفت: هیچ گونه هزینه‌ای بابت کفن و دفن از خانواده‌های کشته شده معترضان دریافت نشده و طرح دریافت مبالغ میلیونی کاملا کذب است.

مجتبی خانجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در بهارستان، ضمن تکذیب خبر دریافت هزینه از خانواده‌های کشته‌شدگان در اغتشاشات اخیر اظهار داشت: هیچ گونه هزینه‌ای بابت کفن و دفن از خانواده‌های کشته شده معترضان دریافت نشده و نمی‌شود و طرح دریافت مبالغ میلیونی کاملا کذب است و هیچ موردی در شهرستان بهارستان وجود نداشته است.

وی بیان کرد: اگر خانواده‌ای در بهارستان نیاز به هزینه کفن و دفن داشته باشد و به فرمانداری مراجعه کند که یک‌ مورد نیز در شهرستان وجود داشت به بهزیستی شهرستان ارجاع و اقدامات لازم انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان بهارستان بیان کرد: همه ادارات در شهرستان بهارستان باید به مردم خدمات‌رسانی کنند و هیچ اداره‌ای نباید تعطیل شود و هر ارگانی که توسط اغتشاشگران آسیب‌دیده است باید مکانی را تعیین و به مردم خدمات‌رسانی کند.
 

خانجانی سپس با تاکید بر نوسازی و بازسازی بانک‌های آسیب‌دیده افزود: هیچ شعب بانکی از شهرستان بهارستان کوچ نخواهد کرد و فقط برخی از شعبه‌های بانکی مکان‌های خود را تغییر می‌دهند تا خدمات‌رسانی به مردم نیز توسط بانک ‌ادامه می‌یابد.

وی همچنین ضمن تکذیب آسیب به زیرساخت‌های حیاتی اداره برق شهرستان بهارستان گفت: فقط بخش اداری اداره برق آسیب‌دیده است و زیرساخت‌های شهرستان در وضعیت خوبی قرار دارند که برآورد خسارت‌های وارده به بخش‌های دولتی و خصوصی در دست کارشناسی است که به‌زودی اعلام می‌شود.

فرماندار بهارستان در پایان با تاکید بر اینکه وضعیت امنیت شهرستان بهارستان اکنون مطلوب است خاطرنشان کرد: مردم، معتمدین و نخبگان با اعلام آمادگی درصدد مقابله با آشوبگران در شهرستان بودند که این نشان از بصیرت‌شناسی و دشمن‌شناسی مردم در شهرستان است.- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 36