(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

فرمانده سپاه قدس گیلان: بسیجیان در روزهای گذشته برای تأمین امنیت مردم تلاش شبانه‌روزی داشتند

فرمانده سپاه قدس گیلان: بسیجیان در روزهای گذشته برای تأمین امنیت مردم تلاش شبانه‌روزی داشتند

گيلان رشت

فرمانده سپاه قدس گیلان گره‌گشایی از مشکلات مردم را یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های بسیج دانست و گفت: بسیجیان گیلان در روزهای گذشته برای تأمین امنیت مردم به صورت شبانه‌روزی فعالیت کردند.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور امروز به اتفاق استاندار گیلان با خانواده شهید "یوسفی" و جمعی از بسیجیان شهر رشت دیدار کرد و ضمن گفت‌وگو با آنان اظهار داشت: بسیجیان استان گیلان در روزهای گذشته برای حفظ و تأمین امنیت خانواده‌ها و مردم ولایتمدار استان به صورت شبانه‌روزی فعال بودند.

فرمانده سپاه قدس گیلان لزوم استمرار راه شهدا در جامعه و تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی که در وصیت‌نامه‌های شهدا بر روی آن تأکید فراوانی شده ‌‌را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: فرهنگ جهاد و شهادت باعث ماندگاری و گسترش انقلاب شده ‌بنابراین باید برای تقویت آن در جامعه و در بین آحاد مردم تلاش کنیم.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه شهدا موجب سرافرازی، اقتدار، امنیت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان شدند تصریح کرد: شهدا نور الهی محسوب می‌شوند و زنده نگه داشتن یاد و نام آن‌ها علاوه بر یکسری خیرات و برکات دنیوی و اخروی، می‌تواند از جامعه در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمن محافظت و نگهداری کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن اشاره به یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و ما هر چه داریم از شهدا و خانواده آن‌ها داریم ابراز داشت: شهدا علاوه بر ایثار جان خود برای پاسداشت اسلام ناب محمدی(ص) با فداکاری خود مهر سرافرازی و عزت را بر پیشانی ملت ایران زدند.

استاندار گیلان نیز در این دیدارها شکل‌گیری شجره طیبه بسیج در راستای اعتلاء ایدئولوژی توحیدی و با رهبری امام خمینی(ره) را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: بسیج حضور بسیار پر رنگی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس داشت و لازم است فداکاری‌های آنان برای نسل‌های جدید بیان شود.

ارسلان زارع دیدار با خانواده شهدا را برای مسئولان مایه مباهات دانست و با بیان اینکه خانواده شهید "یوسفی" تنها فرزند خود را برای حفاظت از انقلاب تقدیم کرده است خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس اکثر کشورهای دنیا از رژیم بعث حمایت می‌کردند اما جوانان این مرز و بوم در مقابل تمامی دشمنان و ابرقدرت‌های دنیا ایستادند.

وی استفاده و بهره گرفتن‌ از ظرفیت نیروهای ایثارگر مردمی را از ایده‌های امام خمینی‌(ره) خواند و ابراز داشت: بسیج در حقیقت باعث ایجاد و تقویت روحیه اتحاد در بین مردم جامعه شد به طوری‌که آثار این اتحاد و انسجام مبارک و ارزشمند را در طول عمر 40 سال انقلاب اسلامی می‌توان به خوبی مشاهده کرد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان پیروی از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری توسط مسئولان و توکل به پروردگار متعال در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی را مهم ارزیابی کرد و گفت: رموز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی علاوه بر شناسایی باید همواره مرور شود تا بتوانیم در مقابل دشمن به خوبی از انقلاب دفاع کنیم.

زارع ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات و تلاش‌های بسیجیان در جهت تأمین نظم و  امنیت جامعه در روزهای اخیر ابراز داشت: استکبار جهانی و دشمنان در تلاش بودند که از طریق ایجاد اغتشاشات امنیت جامعه را خدشه‌دار کنند اما با بصیرت و حضور به موقع آحاد مردم و بسیجیان توطئه‌ها و نقشه‌های آنان بار دیگر ناکام ماند.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 35