(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: مردم شبیخون دشمن در روزهای اخیر را با آگاهی ‌خنثی کردند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: مردم شبیخون دشمن در روزهای اخیر را با آگاهی ‌خنثی کردند

گيلان رشت

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه شبیخون دشمن برای اغتشاش در کشور توسط مردم خنثی شده است، گفت: نظارت جدی برای کنترل قیمت‌ کالاهای اساسی باید در دستور کار مسئولان و مولیان امر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرانیان سبز  از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در جلسه شورای اداری بخش کوچصفهان از خنثی شدن شبیخون دشمن در روزهای اخیر توسط مردم بابصیرت ایران اسلامی سخن گفت و اظهار داشت: نظارت جدی برای کنترل قیمت‌ اقلام و کالاهای اساسی در بازار باید همچنان در دستور کار مسئولان و مولیان امر قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان نقشه و توطئه‌ای که دشمن برای ایجاد اغتشاش و اخلالگری در کشور پس از اعمال تصمیم افزایش نرخ بنزین تدارک دیده بود را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: دشمن و استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا قرار دارد در چند روز اخیر شبیخون خطرناکی را تدارک دیده بود اما بیداری مردم اثر آن را از بین برد.

آیت‌الله فلاحتی فعال بودن دشمن در بخش تخریب فرهنگی جامعه و لزوم هوشیاری و کار جدی متولیان امر در این زمینه را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: برای مبارزه و جهاد همیشه باید بیدار بود از سوی دیگر اکنون با اطمینان می‌توان گفت فرمایش امیرالمومنین علی(ع) در تمام لایه‌های زندگی به ویژه فرهنگ، اقتصاد و سیاست جامعه جاری است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه در تمام عمر چهل ساله انقلاب اسلامی دشمن همواره به تقابل با جمهوری اسلامی به ویژه در عرصه اقتصاد، فرهنگ و سیاست اهتمام ورزیده است، افزود: دشمن در سال‌های اخیر بیشترین بودجه و منابع مالی را برای نابودی و مقابله با نظام اسلامی هزینه کرد اما تمام نقشه‌هایش تاکنون نقش بر آب شده است.

وی وجود مدیران خادم و توانمند بین مسئولان کشور را غنیمتی بسیار بزرگ خواند و ضمن توجه بیشتر متولیان امر برای خدمت صادقانه به مردم ابراز داشت: بخشی از مشکلات ایجاد شده در روزهای اخیر به دلیل عدم برنامه‌ریزی مشخص و بی‌تدبیری برخی از متولیان به وجود آمده است البته ما با بیان این سخنان قصد خودزنی نداریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر اینکه رئیس جمهور کنونی آمریکا از عقل حداقلی نیز برخوردار نبوده و تاکنون 20 هزار دروغ به مردم آمریکا گفته است خاطرنشان کرد: دشمنی آمریکا با ملت ما بر هیچ کسی پوشیده نیست زیرا این کشور از زمان پیروزی انقلاب اسلامی فقط درصدد ضربه زدن به ایران اسلامی بوده است.

امام جمعه رشت همدلی و هماهنگی بین متولیان در انجام امور و کنترل هرچه بیشتر قیمت کالاهای اساسی را لازم و ضروری دانست و اظهار داشت: ایجاد و سپس تعمیق همدلی و وفاق بین مسئولان بسیار کارساز است زیرا در این صورت بسیاری از کاغذبازی‌ها از بین رفته و این موضوع موجب رشد و توسعه هر منطقه‌ای می‌شود.

آیت‌الله فلاحتی به نزدیک شدن ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کشورمان اشاره کرد و ابراز داشت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی برای تقویت نظام بسیار ضروری است از طرف دیگر از همه متولیان امر و مسئولان نیز انتظار داریم زمینه تقویت هر چه بیشتر این حضور و مشارکت مردم را فراهم کنند. 

وی جلوگیری از تغییرکاربری اراضی کشاورزی در استان گیلان را یکی از تکالیف بسیار مهم دستگاه‌های ذیربط در حوزه اجرایی و نظارتی اعلام کرد و ابراز داشت: در نظام اسلامی مسئولان باید به دنبال جوانان رفته و امور را برای آن‌ها تسهیل کنند زیرا با انجام چنین کارهایی می‌توان به ایجاد فرصت‌های جدید شغلی و مبارزه با بیکاری امیدوار بود.

بخشدار کوچصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه کوچصفهان یکی از بخش‌های پنجگانه شهرستان رشت بوده و دارای 46 هزار و 753 هزار نفر جمعیت است خاطرنشان کرد: در حال حاضر 40 روستا در کوچصفهان وجود دارد و این بخش از حیث خدمات عمرانی و زیرساختی از قبیل راه‌های آسفالته و گازرسانی در وضعیت خوبی است.

حبیب الله اخینه با بیان اینکه 80 درصد راه‌های روستایی در بخش کوچصفهان آسفالت شده است تصریح کرد: علاوه بر این صددرصد روستاهای کوچصفهان گازرسانی شده‌اند اما از مسئولان انتظار داریم موضوع اتصال خط انتقال آب شرب سنگر به کوچصفهان را پیگیری کنند تا مشکلات مردم در این بخش هر چه زودتر برطرف شود.

حجت‌الاسلام احمد حکیمی گیلانی،  امام جمعه کوچصفهان نیز در این جلسه به وجود مردم ولایتمدار در این بخش اشاره کرد و ابراز داشت: مردم کوچصفهان تعداد 224 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند و در تمام مقاطع حساس کشور پشت ولایت‌فقیه ایستاده و با بصیرت خود از انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل پیشتیبانی به عمل آورده‌اند.

سعیدی‌‌کیا، معاون سیاسی و انتخابات فرماندار رشت نیز در این جلسه به وجود 524 حوزه انتخابیه در این شهرستان اشاره کرد و در تشریح بیشتر این موضوع اظهار داشت: پایان امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم بنابراین ستاد انتخابات شهرستان رشت برای برگزاری فرآیند انتخابات فعالیت خود را آغاز کرده است.گيلان رشت اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 33