cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ ساعت ۱۲:۲۲
-
استکی: ذوب‌آهن دچار بحران نیست؛ از تیم دور نبوده‌ام
تعداد بازدید صفحه : 10
استکی: ذوب‌آهن دچار بحران نیست؛ از تیم دور نبوده‌ام
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ ساعت ۱۲:۲۲
- اجتماعی ایران ، سبز

مربی تازه‌وارد ذوب‌آهن با بیان این نکته که در فصل گذشته نیز با منصوریان همکاری داشته‌ام، گفت: در ابتدای حضور منصوریان در ذوب‌آهن ۲ ماه در کادر فنی تیمش حضور داشتم و بعد به تیم امید پیوستم و در واقع چندان دور از مجموعه نبوده‌ام.

حسن استکی در گفت‌وگو باخبرنگار ایرانیان سبز اصفهان درمورد نحوه پیوستنش به کادر فنی تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: قرار بود من در ابتدای فصل به تیم اضافه شوم اما با تغییرات مدیریتی که رخ داد، این مساله تا به الان طول کشید. من از فصول قبل نیز حدود 3 تا 4 سال با اکثر بازیکنان فعلی که نصف استخوان‌بندی تیم را تشکیل می‌دهند، کار کرده‌ام و از نظر فنی و اخلاقی با آنها آشنایی دارم. تقریبا می‌شود گفت که از زمان گل‌محمدی و حسینی در کنار تیم بوده‌ام و از بازیکنان شناخت داشته و با بعضی قدیمی‌ترها مثل حدادی‌فر و خلعتبری آشنا هستم.

وی ادامه داد: با منصوریان نیز فصل گذشته به طور مستقیم همکاری داشته‌ام، در ابتدای حضور منصوریان در ذوب‌آهن 2 ماه در کادرش بودم و بعد با توصیه خود منصوریان به تیم امید پیوستم و باز هم با تیم بزرگسالان همکاری داشتم در واقع در این مدت چندان دور از مجموعه ذوب‌آهن نبوده‌ام.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره شرایط فعلی این تیم و راهکار خروجش از وضعیت کنونی، گفت: حضور من موجب اتفاق خاصی در این تیم نمی‌شود. من فقط به منصوریان هم از لحاظ فکری و هم از لحاظ روحی و روانی کمک می‌کنم اما این مهم است که بدانیم ذوب‌آهن به قول قدیمی‌ترها مرد روزهای سخت است؛ این اتفاق قبلا هم افتاده و ذوب‌آهن سربلند بیرون آمده است.

وی در ادامه افزود: ذوب‌آهن در چند بازی روی اشتباهات فردی بازیکنان، چند نتیجه بد آورده است، مثل همین بازی آخر مقابل ماشین‌سازی که ما روی 2 اشتباه فردی نتجه را از دست دادیم و می‌توانستیم آن بازی را حتی با 2 گل ببریم. امتیازات تیم‌ها در لیگ امسال به هم نزدیک است و ما می‌توانیم با 2 تا 3 برد پیاپی، جایگاه تیم را کاملاً تغییر دهیم. اتفاق خاصی رخ نداده که بگوییم تیم دچار بحران شده است.

استکی دیر شروع شدن لیگ را یکی از عوامل موثر در نتایج ذوب‌آهن و شرایط کنونی این تیم دانست و خاطرنشان کرد: به نظرم ما اگر ابتدا لیگ را شروع می‌کردیم و بعد وارد رقابت‌های لیگ قهرمانان می‌شدیم، شرایط برای ما خیلی متفاوت‌تر رقم می‌خورد؛ هم نتایج ما بهتر می‌بود و هم در آسیا ممکن بود حذف نشویم. بدشانسی ما این بود که قبل از شروع لیگ در آسیا حذف شدیم همین باعث شد تا بازیکنان از نظر روحی افت کنند. ما به فکر فینال آسیا بودیم و توانایی آن را هم داشتیم، اما با 2 شکست، شرایط بد روحی به تیم غالب شد.

وی با اشاره به شرایط روحی فعلی بازیکنان ذوب‌آهن، عنوان کرد: آنگونه که من شنیده‌ام، مدیرعامل باشگاه با 2 روانشناس صحبت کرده‌است که در اختیار منصوریان باشند اما چیزی که من دیروز از بازیکنان تیم دیدم، خودشان اعتقاد دارند که این شرایط، در شأن ذوب‌آهن نبوده و حس کرده‌اند که توانایی لازم برای بهبود جایگاه تیم را دارند. طبق چیزی که من دیروز دیدم، بازیکنان ذوب‌آهن شرایط روحی بدی ندارند.


 
خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'استکی: ذوب‌آهن دچار بحران نیست؛ از تیم دور نبوده‌ام ' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز