(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.)

تجمع ۱۰هزارنفری بسیجیان در قزوین برگزار می‌شود

تجمع ۱۰هزارنفری بسیجیان در قزوین برگزار می‌شود

-

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام حسن(ع) قزوین گفت: تجمع شکوه مقاومت و پایداری با حضور بیش از ۱۰هزار نفر از بسیجیان در قزوین برگزار می‌شود.

محسن شیخ‌حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرانیان سبز در قزوین درباره فرارسیدن هفته بسیج و اقدامات سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین اظهار داشت: امسال با فرارسیدن چهلمین سالگرد تأسیس بسیج مستضعفین به‌فرمان امام خمینی(ره) به‌دنبال اجرای برنامه‌های ممتاز و نمونه در سطح استان قزوین هستیم.

وی با اشاره به اینکه شعار هفته بسیج در سال 98 "بسیج، 40 سال خدمت، جهاد و شهادت" نامگذاری شده است، افزود: برنامه‌های هفته بسیج در ناحیه قزوین در زمینه‌های مقاومت، ایثار و شهادت، اخلاق و معنویت، علم و فناوری، سبک زندگی اسلامی ایرانی، فرهنگ و بصیرت، دفاع و امنیت و اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

وی افزود: البته هرساله به‌صورت عادی و معمول بسیجیان شهر قزوین برنامه‌های مختلفی را برای این هفته پربرکت انجام می‌دهند ولی امسال در نظر داریم این برنامه‌ها را به‌صورت ویژه‌تر برگزار کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام حسن(ع) قزوین با اعلام اینکه در هفته بسیج 40 برنامه در 40 مسجد محوری قزوین برگزار خواهد شد، عنوان کرد: دعوت از سخنرانان مطرح کشوری که در افزایش بصیرت‌افزایی مردم و بسیجیان نقش ویژه‌ای دارند یکی از برنامه‌هایی است که امیدواریم در هفته بسیج برگزار شود.

وی تصریح کرد: تجمع شکوه مقاومت و پایداری که هر سال با حضور پنج‌هزارنفری بسیجیان در مسجدالنبی(ص) قزوین برگزار می‌شد امسال به‌صورت باشکوه‌تر و با حضور 10هزارنفری بسیجیان شهرستان قزوین و با سخنرانی یکی از مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود.

شیخ‌حسنی با ابراز اینکه در این ایام اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور برگزار می‌شود، گفت: برای رده سنی جوانان و نوجوانان برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی و فرهنگی در سطح شهرستان قزوین از دیگر برنامه‌هایی است که با همت و تلاش بسیجیان قزوینی برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام حسن(ع) قزوین اضافه کرد: پخش مستندهای بِروز و تازه‌اکران‌شده که توسط مؤسسات و مراکز انقلابی تولید شده‌اند از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته بسیج برگزار می‌شود.


 

- اجتماعی ایران سبز
تعداد بازدید صفحه : 34