cong logo
شما هنوز وارد نشده اید
*(پایگاه خبری " ایرانیان سبز" بدون هیچ گرایش سیاسی خاص، فقط سعی در انعکاس و اطلاع رسانی فعالیت های سازنده سبز کلیه سازمان ها، شرکت ها و خصوصاً هموطنان عزیزمان در استان ها، شهرها و روستاهای کشور دارد.) *
ارسال کننده خبر: خبر نگار سبز
شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۸ ساعت ۱۱:۳۲
-
تقاطع توحید سنندج تا آذرماه زیر بار ترافیک می‌رود
تعداد بازدید صفحه : 8
تقاطع توحید سنندج تا آذرماه زیر بار ترافیک می‌رود
دسته بندی خبر: اجتماعی
تاریخ خبر : شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۸ ساعت ۱۱:۳۲
- اجتماعی ایران ، سبز کردستان

شهردار سنندج گفت: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای عمران شهری پروژه بزرگ تقاطع توحید از پیشرفت 90درصدی برخوردار بوده و تا آذرماه زیر بار ترافیک خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری ایرانیان سبز از سنندج، حشمت‌اله صیدی صبح امروز در جریان بازدید وزیر کشور از پروژه‌های عمرانی شهر سنندج و به ویژه تقاطع توحید، اظهار کرد: پروژه تقاطع توحید یکی از پروژه‌های کلیدی شهر سنندج است که در روان‌سازی ترافیک این شهر بسیار موثر خواهد بود.

وی افزود: تاکنون برای این پروژه 30 میلیارد تومان هزینه شده که 6 میلیارد تومان آن از اعتبارات استانی و مابقی از اعتبارات داخلی شهرداری است.

صیدی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای عمران شهری از مهرماه تاکنون پیشرفت 43 درصدی این پروژه به 90 درصد افزایش یافته است و در صورت مساعدبودن آب و هوا تا پایان آبان ماه این پروژه تکمیل خواهد شد.

وی افزود: این پروژه کلیدی بخش بزرگی از ترافیک ورودی شرقی سنندج را رفع خواهد کرد و دغدغه چندین ساله سنندجی‌ها در حوزه ترافیک در این بخش را رفع می‌کند.

صیدی اعلام کرد: با تکمیل این پروژه بلوار کردستان به بلوار ساحلی متصل خواهد شد و رینگ شرقی غربی ترافیکی تکمیل شده و به صورت محسوس شاهد کاهش زمان سفر شهروندان خواهیم بود.

خبرهای امروز

/:


بازگشت


برای ثبت نظر خود باید وارو سایت شوید ورود یا ثبت نام

خبرنگار و کاربر سبز گرامی
از اینکه در درج خبر و اظهار نظر درباره خبر 'تقاطع توحید سنندج تا آذرماه زیر بار ترافیک می‌رود' این سامانه با ما همراه هستید کمال تشکر را داریم

مدیریت و پرسنل پایگاه خبری ایرانیان سبز